Yarida Biraktim Bir Mahzen Girisi | Define işaretleri ve anlamları

Yarida Biraktim Bir Mahzen Girisi

ersan

Vip Üye
ustalarim burda bir mahzen buyuklunde bir bosluk buldum baya bir yukardan inceledimi cubuklarlan bana burda verdi girisini buyle yukardan baktimi cok basit bir yer gurunuyor ama asaya indikce toprak altina burdaki putun taslar birbirlebine ya[pistirilmis .
ama neresi varki unemi tam cubuklarin teyit et gibi asada yun veren tas razgeldi bana burda 7 mt koridor veriyor dolodu .

bu resime dikatli bakildimi er sey beli oluyor taslarin aralari nasil kilen dolgu oldunu

bu resimde 1,50 mt derrinden cikti aynen bu pozisiyonda bu tasin altindan bana korodor girisi veriyor mahzene doru.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
biz zeminaltılardaki bu zorluğa her zaman işaret eder üyelerimizi uyarırız.
bu tarz kapatılmış yerlerde ,tünelden odasına kadar da dolguludur. çünkü bunlar oda mezar ve açılma amacı olmadığı için ,bazı istisnalar harici,özellikle bu tarz kapalıdır. tecrübesi olmayan kazaen odaya girse odada olduğunu anlayamaz bile.

Kervan07

Vip Üye
ustam süper bir paylaşım olmuş.bu tarz yön veren büyük işaretler dolguyu işaret eder..işin zor burda ustam.bizim forumdan en az 5 tecrübeli usta transfer etmen lazım bu yer için.ilk sıraya beni yaz:)

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı
ustam süper bir paylaşım olmuş.bu tarz yön veren büyük işaretler dolguyu işaret eder..işin zor burda ustam.bizim forumdan en az 5 tecrübeli usta transfer etmen lazım bu yer için.ilk sıraya beni yaz:)
kardeş herkes bilir foto ile gerçek çok farklı oluyor ama bir gerçek varki 4-5 tane patlamış yer var tamamen patlamış yani mesala odanın yarısı duruyor yarısı yok gibi fakat bu kadar çok işaretin 4-5 tane oda için yapıldığına inanmıyorum... sen ve senin gibi değerli arkadaşlarım her zaman baş tacıdır... yer erzurum da isterseniz bir hafta sonu sizleri misafir olarak götürürm keşif yaparız akıl akıldan üstündür... tespit yapılırsa gerisi halledilir... resmi yoldan...

Kervan07

Vip Üye
kardeş herkes bilir foto ile gerçek çok farklı oluyor ama bir gerçek varki 4-5 tane patlamış yer var tamamen patlamış yani mesala odanın yarısı duruyor yarısı yok gibi fakat bu kadar çok işaretin 4-5 tane oda için yapıldığına inanmıyorum... sen ve senin gibi değerli arkadaşlarım her zaman baş tacıdır... yer erzurum da isterseniz bir hafta sonu sizleri misafir olarak götürürm keşif yaparız akıl akıldan üstündür... tespit yapılırsa gerisi halledilir... resmi yoldan...

inşallah allah nasib ederse gelmeyi isterim.erzurumu çok merak ediyorum doğrusu..

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Zorlu bir yer vesselâm
Niye yarım bıraktığın anlaşılıyor
Emeğine sağlık.

cimbomlu

Kullanıcı
kullandığı boşluk çubuğundan bahsedersen sevinirim

Üst Alt