Yarın Artı Şeli Oyma Yanında Dikdörtgen Ve Merdiven | Define işaretleri ve anlamları

Yarın Artı Şeli Oyma Yanında Dikdörtgen Ve Merdiven

arpacı

Kullanıcı
Cümleten selamınaleyküm arkadaşlar bu yer kalenin eteği eskiden yukarısında kale varmış bu yerde birçok oyma bulunuyor ama dikkatimi onlar çekmedi burası çekti bu alanda cülleli tvugu gören var 12 sene önce su an malesef kırılmıs çevre hakkında başka haç işaretleri bulunuyor burayla ilgili birde ir oda olup o odadan aşagıya inildiginde çarşının oldugu söyleniyor çevresinde çıkarılmış 5 -6 tane lahit var içini alıp bırakmışlar açılmış kaya mezarı mevcut oturak işareti mevcuk verebildiğim kadar fotolarda vermeye çalışacağım sorularınız olursa yanıtlamaya hazırıö şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim Allah razı olsun İnş herkez birbirine yardımcı olur benimde yardımım dokunur....

bu yer bu kısımda resimler bu kadar arkadaşlarbirde videosu mevcuttur
burası da oradadır arkadaşlar açılmış mezar var ama burada bir eksikliğin oldugunu düşünüyorum sadece mezarı göstermediğini düşünüyorum videosuda mevcuttur oradaki delik yaklaşık içi odulmuş hali 20 cm dir

bu yerde oradadır arkadaşlar burada murç izleri mevcut benim saydıgım kadarıylar 13 tane var

bu yer yakınında büyük oyma olan kayaların 2 tan tarafıdır arasında 2 metre vardır

bu yerde böyledir arkadaşlar dediğim gibi murclu kayaya 2 metre sağındadır
bu yerde o tepenin yukarısındadır arkadaşlar
damla şeklinde ucundan kanalla akar şekilde yapılmış karşısındada koltuk gibi bir işaret var tepenin uc noktasında

burasıda oranın uydu görüntüleridir geriden

1.yer oyma ve murcların oldugu yer 2. yer yarım artı şeklindeki ormanın oldugu yer 3.yer açılmış mezar delik,merdiven ve oturagın oldugu yer

burasıda orada bulunan farklı yer haç işareti var

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim sitemize hoş geldiniz...
sizinde ifade ettiğiniz gibi mıntıka mezarlık alanı bu işlere yabancı olmadığınız konu açma şeklindende anlaşılıyor zemin altı birçok mezar açılmamış gçrünüyor çubukların size çok yardımcı olacağını düşünüyorum kolay gelsin...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
gerçekten çok güzel bir yer bulmuşsunuz ve bu yeri de bırakmayın ve hiç sağda solda gezmeyin gerek yok derim. burdan 1 km bile uzaklaşmayın. şimdi ilk soracağım şu olacak tavuk civciv dediniz. bunun yerini öğrenin. nerde duruyorsa ona göre size yardımcı olmaya çalışayım. ikinci olarak. bulduğunuz yer çok güzel. konuyu da çok güzel açmışsınız. çok güzel bir çalışma. hakkını verelim. arpacı kardeş. şimdi burada özellikle haç işaretlerine biraz yoğunlaşalım. bunlar önemli çünkü. mezarlık alandaki hiç bir haç seni çok uzağa götürmez ve boşa da yapılmaz. çoban işareti olmasın yeter. yani ne demek istedim. şunu dedim. haçların yanında varlık aramalıyız. oda gibi. odayı nasıl buluruz kanalları takip ederek. girişe uygun yeri gözlemleyerek. manyetik alan tekniği yani çubukların çekimleriyle. yada olanak varsa teknolojik profesyonel makinalarla. şimdi konunuzda 2 ayrı yermi var merdiven şeklinde dizayn edilen. bir tanesinin üzerinde de saduka tip mezar yapılmış ve açılmış bu mezar. o zaman siz orada kayanaın kendi bütünü içinde diğer merdiven olan alanda mezar arayın. kanalları bırakmayın iyi gözlemleyin. kare oymalardan tiyo alın.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Kale varsa eteğindeki pınarın çevresinde ok işareti ara tavukları gelince oradan bakınca iki dere aşağıda birleşimi burada eski yerleşim vardır kilise yada tapınak yeri eve meşhur ziyaret 3 yılan kılıç aynalı değirmenin yakınındaki yığma şelaleden kaleye giriş var

arpacı

Kullanıcı
Kıymetli kardeşim sitemize hoş geldiniz...
sizinde ifade ettiğiniz gibi mıntıka mezarlık alanı bu işlere yabancı olmadığınız konu açma şeklindende anlaşılıyor zemin altı birçok mezar açılmamış gçrünüyor çubukların size çok yardımcı olacağını düşünüyorum kolay gelsin...

ustam çok teşekkür ederim yorumlarınız için mezarlar işarete yakınmı yoksa uzakmı ne tarafına düşüyor acaba ??

arpacı

Kullanıcı
gerçekten çok güzel bir yer bulmuşsunuz ve bu yeri de bırakmayın ve hiç sağda solda gezmeyin gerek yok derim. burdan 1 km bile uzaklaşmayın. şimdi ilk soracağım şu olacak tavuk civciv dediniz. bunun yerini öğrenin. nerde duruyorsa ona göre size yardımcı olmaya çalışayım. ikinci olarak. bulduğunuz yer çok güzel. konuyu da çok güzel açmışsınız. çok güzel bir çalışma. hakkını verelim. arpacı kardeş. şimdi burada özellikle haç işaretlerine biraz yoğunlaşalım. bunlar önemli çünkü. mezarlık alandaki hiç bir haç seni çok uzağa götürmez ve boşa da yapılmaz. çoban işareti olmasın yeter. yani ne demek istedim. şunu dedim. haçların yanında varlık aramalıyız. oda gibi. odayı nasıl buluruz kanalları takip ederek. girişe uygun yeri gözlemleyerek. manyetik alan tekniği yani çubukların çekimleriyle. yada olanak varsa teknolojik profesyonel makinalarla. şimdi konunuzda 2 ayrı yermi var merdiven şeklinde dizayn edilen. bir tanesinin üzerinde de saduka tip mezar yapılmış ve açılmış bu mezar. o zaman siz orada kayanaın kendi bütünü içinde diğer merdiven olan alanda mezar arayın. kanalları bırakmayın iyi gözlemleyin. kare oymalardan tiyo alın.

eywallah ustam Allah razı olsun çubuk işleri beni çok yanlışa götürüyor çubuk işini ben beceremiyorum makinada sıkıntı yok nereden bakmaya başlamalıyım sizce ?? ayrıca o tavuk işaretinide konuda söylediğim gibi kırmıslar ama yerini biliyorlar bir odanın içinde duvardaymış odada ocak varmış ocagın yan tarafından girmeye çalışmışlar oradan girince çarşı oldugunu söylüyorlar ama daha odayı görmedim ben bu yerde bir kaç tane daha yer var orayıda atayım biraz açıklık getirelim ustam burada sıralı birbirini gösteren oymalar oldugunu düşünüyorum onunda videosunu atacagım birde oraya bakalım olmazsa...

arpacı

Kullanıcı
Kale varsa eteğindeki pınarın çevresinde ok işareti ara tavukları gelince oradan bakınca iki dere aşağıda birleşimi burada eski yerleşim vardır kilise yada tapınak yeri eve meşhur ziyaret 3 yılan kılıç aynalı değirmenin yakınındaki yığma şelaleden kaleye giriş var

evet dediğiniz doğru ustam 1 . dere var ama 2. dere yani birleştiği yerden dolayı bir yorum yapamayacağım bu yerin yakınında büyük bir pınar var ama arası biraz var ama bu alanda bu pınar gibi yerde bel kadar su var ?? ve eskimiş ağaçlar mevcut bu bize bi işaret olabilirmi ?? kilise hakkında veya tapınak hakkında pek bilgim yok bu yerde daha atmadıgım işaretleri var onlarıda atayım bütünleştirelim konuyu biraz toparlayalım isterseniz yorumunuz için teşekkürler devamını dilerim ustam...

fatih7979

Kullanıcı
merdıvenın yerı sanırım burası ama acılmış dıger resımlerın yetersız cektıgın ısaretı her yonu ıle genısce resımle

arpacı

Kullanıcı
merdıvenın yerı sanırım burası ama acılmış dıger resımlerın yetersız cektıgın ısaretı her yonu ıle genısce resımle
yorumun için teşekkürler ustam Allah razı olsun tespitin dikkatimden kaçmıs oradaki ağaç anıt ağacı olabilir iyice resimleyip tekrardan atabilirim...

Üst Alt