Yeni Golt Alan Tarama Test Video | Define işaretleri ve anlamları

Yeni Golt Alan Tarama Test Video

ASİAVCI

Kullanıcı
bu cihazı üç noktada denedik ve kesinlikle minarel olayı yok bu birkaç bolgedekidenemelerimizde cıhazı bir ufak puruzunu yakaladık ve bu pürüz hafızadan silinmesi için geri kargo ettim cumaya elimde işallah bu pürüzde ortadan kalktığında sonkez arazi testiyapıp sizlere sunacağım eğer en ufak bir pürüz adhı olsa bundan haberdar olacaksınız çok beklediniz az daha sabır diyorum

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bardağın dolu tarafını görmek lazım çubukta mineral olayı çözüldüyse arazide işlenmiş metale gider ikincisi boşluğa gider bu çubuk boşluğa gitmiyor gideni ayrı yapılıyor sarıya gitmesi yeterli bizim için

ersan

Admin
merhaba abi sindik bu makine artik hic mi mineral gurmeyecek bu mineral olayini elemek cok zor bir sey er arazide cesit mineraler var tam 100 de 100 minerali eleyen cubuk ta gurmedim abi 100 lerce cesit cubuk gurdum 100 lerce uzman cubukcu arkadaslar var ama ta minerali atlatan tek bir arkadas var turkiyede ama sitemize uye deyil .

sevo78

Kullanıcı
merhaba abi sindik bu makine artik hic mi mineral gurmeyecek bu mineral olayini elemek cok zor bir sey er arazide cesit mineraler var tam 100 de 100 minerali eleyen cubuk ta gurmedim abi 100 lerce cesit cubuk gurdum 100 lerce uzman cubukcu arkadaslar var ama ta minerali atlatan tek bir arkadas var turkiyede ama sitemize uye deyil .
davet etsene