Yeni Golt Alan Tarama | Define işaretleri ve anlamları

Yeni Golt Alan Tarama

ASİAVCI

Kullanıcı
Üzerinde yıllardır calışılan alan tarama 1 aya tamamiyle bitmiş olacaktır bu cihaz her aranılan nesne için ayrı ayrı tasarlanmakta olup arazideki başarı oranı teslerde 100/95 dir ürün tarafımdan ve tanıtımı yapılacaktır nerde ne şekilde nasıl isterseniz deneme garantilidir.
mesala bu cihazı kurduğunuzda bir futbol sahası buyukluğundeki alanı 10 sn tarar ve cihazdan ayrılmadan bu alanda olup olmadığını anlarsınız bununla ilgili geniş bilgi için özelden bilgi ala bilirsiniz hepinize tşklr gereken işlemler için tarafıma baş vurulabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ersan

Admin
abi buyur gel bulgaristana deneyelim bir kesin biuldim culmekler var orda bir test edelim 10 mt den salacam cok uzaktan deyil sade abi elektriklen mi calisiyor ve yere sis sokuluyor mu .
bulgaristanda bu makineyi duydum var sade sari ve gumusu guruyor deye anadilan bir cihaz
buyle bir makineden mi basediliyor abi eyer ayni benim basetim makineyse gurduyum var ne isler yapiyor 2-3 kibrit kutusu buyuklunde sade 2 ayar var gumus ve altin

ersan

Admin
abi birde unutum pirit mineralini nasil atlatiyor bu cihaz bir yerde cok pirit oldumu cekim vermiyor mu ve pirit yeri tespit edilikte yer actilar mi abi nedense cok zor bir sey pirit mineralini atlatmak