Yeni Resim Ustalar Lütfen Yorum | Define işaretleri ve anlamları

Yeni Resim Ustalar Lütfen Yorum

karizma24

Kullanıcı
köyün dışında tek ev var evin biraz uzağınd bir çeşme var çeşme yapılı deyil su yerden çıkıyor resimler hemen yakınında değerli
yorumlarınızı bekliyorum saygılar

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
arkadaşım öncelikle aramıza hoş geldin.
kapalıymış birileri açmış. işçilik olduğuda belli. lakin emin ve kesin yazmak için varsa buraya getiren bulguların ve alanın görülebilecek şekilde farklı yönlerden resimleri gerekir.
yada ,boşluk tespiti ile açıklığa kavuşturman gerekir. sağlıcakla.

osi

Kullanıcı
sızın gorduklerınızı bızımde gormemız ve saglıklı yorum yapılması ıcın dedıklerınızı resımleyın ne kadar cok resım okadar yorum olur

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
konunuzu biraz zenginleştirmeniz,, sizin zenginliğinize de etki edebilir.

önemsenecek bir yer olduğunu düşünüyorsunuz, lakin konudaki ne yorum ne de resimler hatırı sayılır derecede önemsenmeden hazırlanmış.. sofra zayıf kurulmuş :)
konu sahibi !!! ilanen duyurulur !

FENERLi

Vip Üye
O ev eski bir ev mi? önünde dut,arkasında kuyu ,,,bir mt. yanında ne ağacı varmış?Bu köyde daha önce kimler yaşamış? Harbici ustama katılıyorum beni başlangıçtan sona götürmen lazım onun için konuyu zenginleştir ki faydalı olalım.

karizma24

Kullanıcı
o evde şu an yaşayanlar var akrabam olurlar babadan kalan ev ancak çevrede çok ziyaretler var ve duyumlara göre ziyaretlerden hemen hemen hepsinde dışardan gelen defineciler gömü çıkarmış deniliyor ben orda yaşamıyorum ama orda doğdum tarihi çok eski çok eski medeniyetlerden kalan mezar alanlarıda var evin arkasında kuyu yok dut ağacıda yok saygılar

karizma24

Kullanıcı
ayrıca işaretin sağında yaklaşık 3 mertre uzaklığında çeşme var su yerden çıkıyor ve işaretin önünü biraz kazmışlar yuvarlak sal taş çıkmış ve altındada küp kırıkları varmış bu kırıklar çeşmeye doğru devam ediyor su çıkınca brakmışlar deyerli yorumlarınızı bekliyorum saygılar

Son düzenleme:

karizma24

Kullanıcı
arkadaşım öncelikle aramıza hoş geldin.
kapalıymış birileri açmış. işçilik olduğuda belli. lakin emin ve kesin yazmak için varsa buraya getiren bulguların ve alanın görülebilecek şekilde farklı yönlerden resimleri gerekir.
yada ,boşluk tespiti ile açıklığa kavuşturman gerekir. sağlıcakla.

karizma24

Kullanıcı
haç işaret en üst resimde değerli yorumlarınızı bekliyorum saygılar

Üst Alt