Yeni Tasarım Için Yorum Ve Tavsiye | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Yeni Tasarım Için Yorum Ve Tavsiye

karadağ

Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,

Yeni tasarlamakta olduğum bir ürün için yourm ve tavsiyelerinize baş vurmak istiyorum. Dedektör hem tek paraya hemde derin aramaya uygun bir pulse dedektör. Uzun uzun yazmaktansa videoyu izleyip olumlu olumsuz yorum yazabilir, tavsiyede bulunabilirseniz sevinirim.

Saygılar

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
hayırlı olsun ustam videoyu izledim bu hangi madenleri değerli görüp hangisini değersiz görmekte acaba birde madenler için ses tonu farklılığı veriyor bunun yerine altın gümüş ve bronza çok çok farklı ses eklenemezmi

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
hayırlı olsun derinlik işi önemli alıcıların %90 ı derinliğe önem veriyor 1X1 başlık ilaveten 1.5x1.5 başlıkta olmalı katlanabilir 60cm başlık olmalı 38 lik yerine 45 lik başlık olmalı ekranı çok küçük göze hitap eden büyük ekranı olmalı makro dedektörgibi ararken bile değerli değersiz barları olmalı net sonuç için tarama butonu olmalı ayrım önemli tabii ses değişik vede güzel olmalı net olmalı pulselerin sesi hep aynı gibi sizinki farklı olmalı malzeme daha sağlam vede kaliteli malzeme olmalı plastik barular çok kakın vede kaba ince sağlam bir boru kullanılmalı stabilite en iyi seviyede olursa iyi olur

karadağ

Kullanıcı
Öneriler için teşekkür ederim arkadaşlar.
Zebun. bu dedektörde ayrım metal metal olmuyor. Değserli değersi şeklinde oluyor. Demir ve türevleri değersiz bakır altın ve türevleri değerli oluyor.
Çalkaya, bu model ekonomik tip. O nedenle keran yok. sizin tavsiyelerinize uygun olarak aşağıdaki videolarda yer alan ürünü tasarladım. Başlık çapları için tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Eline sağlık ustam