Yeni Yıl Kutlaması.. | Define işaretleri ve anlamları

Yeni Yıl Kutlaması..

cantar

Vip Üye
Mutluluğunuz daim,evinizden huzur, yüzünüzden tebessümleriniz gülücükleriniz gülümsemeleriniz eksilmesin. Bugün kalbinizden geçen ve güzel olan her şeyin yeni yılda nasibiniz olarak size dönmesini diliyorum. Yüreği temiz kalbi temiz düşünceleri temiz iyi insanlara güzel insanlara açılsın tüm yollarınız. neyi nerede ne şekilde ve nasıl yaşamak istiyorsanız o sizin yeni yılda nasibiniz olsun… Umut dolu, Neşe dolu, Keşkelerden uzak hayırlarla başlayan hayırlarla biten güzel bir yeni yıl ve yıllarınız olması dileğiyle gününüz aydın olsun.
Günaydın

Allah'ın yarattığı her an her gün her hafta her ay her yıl her şey mübarektir.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Allah c.c yeni yılda müslümanlara hidayet iman, sağlık huzur ve mutluluk getirmesini cenabı Hakdan niyaz ederim

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cantar hocama teşekkür ederim Mevlam yeni yılda vatanımızı milletimizi islam alemini her türlü kötülüklerden muhafa eylesin umduklarımıza nail olabilmek dileğiyle inşAllah...

MAVRAN

Super Moderatör
@cantar teşekkür ederim ustam ALLAH razı olsun.
Dünyanın her neresinde müslüman kanı akıyor ise dinmesini ALLAHTAN diliyorum. İnşallah bütün islam alemine huzur barış ve mutluluğun gelmesi dileğiyle.
@aliveli44 kardeşim ağzından bal damlıyor ALLAH senden razı olsun bütün saydıkları benim bulmam dileğiyle. Seni ararım rahat ol.