Yilan Isareti Ve Horasanlan Sivanmis Mara Girisi | Define işaretleri ve anlamları

Yilan Isareti Ve Horasanlan Sivanmis Mara Girisi

ersan

Vip Üye
ustalarim bu yer uzaktan ok dikatimi cekti gezirken bu cizdiyim yerde bir kabartma yilan var yukardan inceledimi cubuklarlan burda bir mara oldunu cubuklarda doruluyor .
bu maranin ici 4 de ayriliyor ve tek birinde koridorlan bir balanti var kucuk bir bosla ve koridor uzunlu 36 mt verdi cubuklar tam bu kapali boslukta cubuklar deyerli metal vcerdiler bana tam 17 mt derinlikte yukardan baktimde.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
kuyruğu kesik. büyütünce görüntüyü biraz bozuyor ama gövde ve baş kısmı ç0k net belli. aradığım özellikte bir bulgu.
yılanın başı üçgendir ve yakınında mahzeni vardır ve bir kaç odayı kapsar. ayrıca ,etrafında geniş bir alanda bir çok olayı mevcuttur.
ersan ustam ,bölgeyi iyi biliyormusun. doğusundan geçen yolu, doğu ile g. doğu arasında ,yine g. batısında azami 100m. de pınarları,
kilise, uzağında ana ırmak ve kale . bir kaç yönünde küçük dereler olacak. bunları biliyormusun. biliyorsan konuyu biraz genişletelim. emeğine sağlık .sağlıcakla.

ersan

Vip Üye
kuyruğu kesik. büyütünce görüntüyü biraz bozuyor ama gövde ve baş kısmı ç0k net belli. aradığım özellikte bir bulgu.
yılanın başı üçgendir ve yakınında mahzeni vardır ve bir kaç odayı kapsar. ayrıca ,etrafında geniş bir alanda bir çok olayı mevcuttur.
ersan ustam ,bölgeyi iyi biliyormusun. doğusundan geçen yolu, doğu ile g. doğu arasında ,yine g. batısında azami 100m. de pınarları,
kilise, uzağında ana ırmak ve kale . bir kaç yönünde küçük dereler olacak. bunları biliyormusun. biliyorsan konuyu biraz genişletelim. emeğine sağlık .sağlıcakla.
ustam tesekurler yorumuna bulgeyi cok iyi bilmiyorum bana baya uzak bir yerde kaliyor bu yer ve er yet buyle kaca taslik tam basetin gibi mahzen var ve ayri ayri bulmeler de verdi cubuklar bosluk yolu bilmiyorum nede kilse yerini ustam bu taslin asainda eski dere yata var ama sindilik kurumus o yer.

Üst Alt