Yonetıme Saygılar | Define işaretleri ve anlamları

Yonetıme Saygılar

fatih7979

Kullanıcı
sevgılı arkadaşlar defıne ıle ılgılı ısaretler olan sohbet sıtelerınde ana kural ızınsız calısmamayyı ogretmek ve sahıslara goremedıgı gorsede uygulamasını bılemedıgı ısaretler hakkında bılgı vermek degılmıdır konulara bakarken bozkurt ustanın bır konuyu kılıtledıgını gordum oncelıkle şunu soruyum hangı devlet hangı kultur bakanlıgı mezarlara kazı ıznı verıyor tabıkı kacak yapılan kazılarda amaç sadece para oldugu ıcın zarar verılıyor mezarlar kemıkler dısarı atılıyor ama devlet sadece at esek aslan kaplan falan fılan ısaretlerde oda yerlesım alanı olmayacak sekılde ızın verıyor herkes nerde bulacak boyle yerı arkadaş konusunda cınler ve tılsımla ılgılı bır soru sormuş konunun kapatılmaması gerketıgını dusunuyorum bu benım fıkrım nıhi karar tabıkı yonetımındır

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
fatih usta diğer tarafla karşılaştırma burayı lütfen.
Adamlar orada bulduklarını paylaşıyorlar ( altından atmaca heykeli bulmuş çalışma yaptığı yerde ve paylaşmış )..
Kaç tane konuya şahit oldum, şuradayız şu mesafedeyiz, resimliyor en son bulduğunu bile paylaşıyor.
Sonra paket oluyorlar.
Neticede buradaki kural siteden ziyade kullanıcının güvenliğine yöneliktir ve kapatılması doğrudur.
Yoksa koca bir başlık atarlar anasayfaya, konuyu açan kendisi sorumludur, site sorumlu tutulamaz diye olur biter.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
fatih7979 ustam,
sizinde dediğiniz gibi buna yönetim böyle karar verdi, yani kurallar koydu.
bu sebeple kurala göre hareket ediyoruz.
biz burayı "Yasak Kelime", şukadar mesafe indik, ve şunları bulduk yazdıgın zaman, hem kendini hem aileni hemde bizleri zan altında bırakırsın.
biz o konuya şu yorumu yazarsak,
doğru yoldasınız, birazdaha inin,
kil çıkması lazım, kömür cıkması lazım, horasan yapı ile karşılaşmanız lazım dersek,
bize demezlermi hayırdır, yasal olmayan bir işe neden çanak tutuyorsunuz.
bizim amacımız sadece ön bilgidir, hiçbir zaman kaçak kazıya yöneltici yorum yazılmaz. ön bilgi verilir, kişi ister resmi yapar ister kaçak, bizim görevimiz sadece ön bilgi vermektir.

ayrıca konu kapatma konusunu sizinle hiç tartışmayalım ;)

fatih7979

Kullanıcı
vtrk sen burda yonetımdemısınkı ustune alınıyorsun sordugumu konuyu muhatablarına sordum bozkurt ustama tesekkur ederım soyledıklerı dogru fakat sıtenın bu konularda muhatab olmadıgını hepımız bılıyoruz bır yonde ıstıhbaratada faydamız oluyor:) kil komur fılan cıkacaktan zıyade sordugu sorunun yanıtınının verılmesı gerekırdı dıye dusunmustum polemık yaratmak ıcın degıl saygılar

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
vtrk sen burda yonetımdemısınkı ustune alınıyorsun sordugumu konuyu muhatablarına sordum bozkurt ustama tesekkur ederım soyledıklerı dogru fakat sıtenın bu konularda muhatab olmadıgını hepımız bılıyoruz bır yonde ıstıhbaratada faydamız oluyor:) kil komur fılan cıkacaktan zıyade sordugu sorunun yanıtınının verılmesı gerekırdı dıye dusunmustum polemık yaratmak ıcın degıl saygılar

Sağolsun buradaki arkadaşlar da yönetici, üye ayrımı yok.
Kurallar konusu açık ve net olduğu için herkes aynı şeyi söyleyecektir.
ayrıca v değil w ile

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sevgili @fatih7979 ustam
Biz burada aileyiz kimsenin başına bir şeyler gelmesini istemeyiz
@wtrk ustam ve diğer ustalarımız gerekeni söylemiş
İlla yönetimde olmaya gerek yok
Mekan da doğruların bulunması adına her kez kardeşini uyarabilir
Kanunlara ve mekan kurallarına uyalım
En büyük hazine aile huzurumuzdur
Her kese iyi forumlar dilerim

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
fakat sıtenın bu konularda muhatab olmadıgını hepımız bılıyoruz bır yonde ıstıhbaratada faydamız oluyor:)

sizde bir yöneticisiniz, lakin bu konuda bir ayrımınız var.
biz üyelerimizin güvenliğini düşünürken siz istihabarata yardımı olur fikri ile fikir sunmuşsunuz. suça teşfik eden her unsur suçu işlemiş gibi yargılanır, sitenin sorumlulugu yok diye bir ayrım olmaz, olsa dahi biz yapı olarak anlayış olarak kaçak kazıya teşfikten uzağız.
bizim amacımız üyelerimizin kolluk kuvvetleri ile muhatap olmasını engellemek.
son olarak, üyeye bilgi verme konusunda haklısın, bilgim olsa idi, onuda yazardım uyarımı yaptıktan sonra. tabi yazdığı yorumdaki düzenlemeleri yaptıktan sonra !
polemik yaratmak istemediğinin farkında oldugumuz için konuşmaya ve uzlaşmaya devam ediyoruz. yoksa işin kolayı olan kilit konusunu devreye sokardık.
sevgiler saygılar,

selametle inş.

Üst Alt