Yorumlarınıza | Define işaretleri ve anlamları

Yorumlarınıza

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
1YEW8G.jpg
aoYQ9d.jpg
BZzQVG.jpg
39zGBO.jpg
8lzRnr.jpg
oAV4z2.jpg
RJDz6j.jpg

İlk resimdeki kayanın bulunduğu zeminden aşağı inince 2.resimdeki yere geldim ve sola doğru çekilebildiği kadarıyla resimledim,Bu arada resimlerdeki kirlilik içinde kusuruma bakmazsınız İnşaAllah,Giriş hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum,Zaman ayırıp fikir paylaşan tüm ustalardan ALLAH TEALA Razı Olsun

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustam burda sanki horasan var gibi. Önce buna bi bakmak lazım sonrada çubuk çekmek. Biraz daha geriden resim olsaydı en azından göze çarpan başka bulgular görülebilirdi.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ustam burda sanki horasan var gibi. Önce buna bi bakmak lazım sonrada çubuk çekmek. Biraz daha geriden resim olsaydı en azından göze çarpan başka bulgular görülebilirdi.
Ustam buradaki sunular eni yarım metreyi bulanıda,geçenide var yani mezarlık bölgesi,Böyle olunca kayalarda mezar,Toprak kısımda mahzenler ve zeminaltı odalar hayli çok,Bulgular için nasıl resim seçtiğimi anlatamam,Çok çetrefilli,Hangisi hangisine ait zorlanmıyorum desem yalan olur,Eşkiyalar dahi uğramışlar,Bu yüzden ve dikenli incirlerin olmasından bayağı zorlanıyorum,Umarım anlatabilmişimdir,Allah izin verirse birkaç güne kadar işe başlıyacam onun için burası hakkında kafamda netlik kazandırmaya çalışıyorum,İşe başlarsam daha bu işlere zaman ayıramıyacam

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
4. resmin aşağısına doğru o kaya hizasında giriş ara ustam bir kapama olmalı daha öncede gördüm böyle biyer 10-15 mt altında giriş vardı

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
@ASİAVCI usta iyi yakalamış orada oynanama olmuş'ki alttan ağaç serpilivermiş.
ağaçta nereden çıkacağını biliyor pek kaya diplerinde çıkan ağacada benzemiyor...
Haklısın ustam tamda yerlerine ekiyor ağaçları 3 harfliler,Burada 6adet giriş buldum 6 sındada ağaç,Bundan sonra giriş aramayacam,ağaç arayacam ağaç bulunca yumul :D

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
4. resmin aşağısına doğru o kaya hizasında giriş ara ustam bir kapama olmalı daha öncede gördüm böyle biyer 10-15 mt altında giriş vardı
Ustam orası tamda giriş için uygun,Çünkü kayalar U yapmış,Arası 3 mt boş,3'lemede diyebilirim kayaların duruşlarına,Eyvallah,Hepinizdende şu hayırlı Cuma gününün hürmetine ALLAH TEALA Razı Olsun

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ağabey burada çubuk bas bas bağırıyor illede burda diye,Farklı şeylerlede baktım,Horasan vardır bakmadım bakarım açacağım zaman,Burda resimi geriden çekince İncirlerden kaya görünmüyor,Kimse ekmeden Asırlarca yaşıyor bu meymanat,Bunlarıda yine bizim 3 harfliler getirmiştir mutlaka :D Taşın kayanın üstünde topraksız büyüyorlar

Üst Alt