Yüksek Kaya Üzerindeki Çarpı, Kare Oyma Ve Haç Işaret, | Define işaretleri ve anlamları

Yüksek Kaya Üzerindeki Çarpı, Kare Oyma Ve Haç Işaret,

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Arkadaşlar merhaba.
Açılmış kaya mezarı konusundakinin
http://www.definemekani.com/forum/konular/yıllar-Önce-açılmış-bir-kaya-mezarı.15785/
hemen hemen aynısı, arasında yaklaşık 500 metre mesafe var, karşısı eski mezarlık, taşlarla çevrili mezarlar var.
Yaklaşık 20 metre yüksekliğindeki bir kayalık.
Kenarları oval kare var, hac yada carpı işareti herneyse onun üzerinde yer alıyor, ayrıca sağ altta büyük bir çarpı işareti var. Alttaki büyük çarpı işareti için tecrübeli bir arkadaş çarpı değil yıldız dedi. Sağ tarafında bir tane meşe ağacı var kayaların ortasından çıkmış
Alttaki son 6 fotoğrafta tam önününür kazmışlar, büyük bir kaya çıkmış, bırakmışlar.
Ben belki izler murç izidir diye onuda fotoğrafladım.
Sizlerin görüşleri nelerdir ?

Karşıdan bakınca sağ tarafında bulunan kayaların arasından çıkmış meşe ağacı.

Önünü açmışlar ve çıkan büyük kaya parçası.

Teşekkürler.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
muhterem kardeşim,emek vermiş fotolamışsın.ilgilenilmedi denmesini istemiyorum. ama gayri resmi çalışma yapılan yere yazarak teşvik eder durumda olmayıda istemeyiz.
şu kadarını bilmen hakkındır diye düşünüyorum. detaylandırmıyorum ama her şey açık. ya emin olamadılar yada ağır geldi bıraktılar.
ilgilenirlerse müzeye bildirmeni tavsiye ederim.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Teşekkürler ustam sağoalsın..
Anladım ben anlayacağımı :)

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
kimisi bir cümlede ,bazılarına destan yazmaktan daha çok anlam çıkarabiliyor. seni sevdim. ALLAH a emanet ol.

Üst Alt