Yumurta Kaç Günlük | Define işaretleri ve anlamları

Yumurta Kaç Günlük

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Yumurtanın taze olup olmadığını öğrenmek için arkadaşlar
Yarım litre suya 60gr tuz atıp karıştırın
Ve sonra test etmek istediğiniz yumurtanızı içine bırakın

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Eline sağlık güzel bilgiler yanında tevfik ustamın sevdiği sos ta olunca daha bir güzel olmuş,,
Tevfik ustam hoş geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
S.a. Ben bir yumurtacı olarak söyliyebilirim'ki, günde 30 tane yumurta içenin sesi çok güzel çıkıyor 29 tane olmuyor.ilaki 30 yumurta olması lazım.:D
elinize ve emeğinize sağlık.Saygılar.
üstat sanırım yumurta işine girdin sanırım 30 olmadı bir 30 daha parayı bulacan nerelerdesin bir gittin zeytin agacının oralarına kayboldun mubarek:p:p:p:p:p

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ali veli ustam bir gurme olarak güzel bir konuya deginmişsin sagolasın bundan sonra aldıgım her koliyi suya yatıracam.

TEVFiK

Vip Üye
üstat sanırım yumurta işine girdin sanırım 30 olmadı bir 30 daha parayı bulacan nerelerdesin bir gittin zeytin agacının oralarına kayboldun mubarek:p:p:p:p:p
:D:D İnşallah sayın Ustam İnşallah Allah Size ve Siz'leride benim gibi Tavukçuluk yapmayı nasip etmesin Vallahi çok zor bu işe girdiğime gireceğime pişman oldum ama ne yaparsınız babamdan bana yadigar kaldı.(ağla) Zeytin ağacının dibini çapalıyorum'ki bir daha'ki seneye iyi zeytin versin.;):D(şeytan):rolleyes::D Saygılarımla.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
:D:D İnşallah sayın Ustam İnşallah Allah Size ve Siz'leride benim gibi Tavukçuluk yapmayı nasip etmesin Vallahi çok zor bu işe girdiğime gireceğime pişman oldum ama ne yaparsınız babamdan bana yadigar kaldı.(ağla) Zeytin ağacının dibini çapalıyorum'ki bir daha'ki seneye iyi zeytin versin.;):D(şeytan):rolleyes::D Saygılarımla.
kolay gelsin ustam sizin gibi çiftle çubukla ugraşan insanları el üstünde tutmak lazım yoksa biz şehirlerde ne yiyip içecegiz ALLAH emeginizi zayi etmesin zeytinnin dibini iyi çapala bu sene yagın yanına varılmıyor ustam kendini özletme merak ediyoruz ona göre ALLAHA emanet olasın.

Üst Alt