yuvarlak oyma içinde kadın silüeti! |

yuvarlak oyma içinde kadın silüeti!

balkaya34

Üye
Kullanıcı
arkadaşlar bu gerçek olabilirmi? yıllar önce bi arkadaşım göndermişti bana. ona da bir başkasından gelmiş. oyma içinde bir çok işaret,silüet vs gördüm ama hiç böylesini görmedim.

Selam usdam , Dogrudur burada Sunagın içine dökülen suyu bir başka kaba döküncede görünuyormu , Bunuda sormak lazım, çünkü bu işi yapan kişi kendi ilmi becerisiyle yapıyor . Dikkat ederseniz suyu dökünce gorunur Suyu dökmezse göremez , yani hüner sudadır ..

Son düzenleme:

gıral

V.i.p Üye
Özel Üyemiz
Kullanıcı
usta oymanın içinde harici bitaşvargibi
bildiğimiz oymalarda kare dikdörtgen ve yuvarlak oymalar oluyor
bunda başkabişey var

Kervan07

Araştırmacı
Araştırmacı
Tılsımlı korumalı orası. Alamazsınız çarpılırsınız
daha önce karadenizde bir dere içinde bu tarz bi işaret görmüştüm. o işarete yıllardır çalışmayan ekip kalmamış ama ne hikmetse kimse ulaşamamış. tarla sahibi ile bizzat görüştüm,yahudisinden ermenisine kadar bir çok insan orayı çözememiş. evet gelen yahudi de burada tılsım var demiş.

Kervan07

Araştırmacı
Araştırmacı
Selam usdam , Dogrudur burada Sunagın içine dökülen suyu bir başka kaba döküncede görünuyormu , Bunuda sormak lazım, çünkü bu işi yapan kişi kendi ilmi becerisiyle yapıyor . Dikkat ederseniz suyu dökünce gorunur Suyu dökmezse göremez , yani hüner sudadır ..
ve aleyküm selam ustam. evet orjinal bi işaret ise çok muazzam bi eser niteliğinde.

BulursamKader25

Admin
Admin
Araştırmacı
Bunlarda her numara var ustam.
Bunları tanımadan, bunların bağına girilmez. Boş sanılan araziyi sanki lazerle korurlar da araziye girenin gözü görmez, usta olanın çıraklığı bile kalmaz.
Akıl bazan yeter de güç yetmez,
Güç olur da akıl ermez.
3 km.den birbirine sarılan başlarında taç olan kral ve kraliçeyi görünce heyecanlanıp yanlarına vardım, ne kral vardı nede kraliçe. Araziye baktım ikna oldum, mezarları orada. Ne girişi bulabildim, nede sinyal alabildim.
Yemin et diyen olsa, yemin ederdim biliyorum mezarları orada.
Daha bilmediğimiz ve çözemediğimiz çok çok mesele var.
Tahminim şu ki; bu tür yerlerin zamanı deccalin çıkacağı zaman. Çok insanı kandıracağını ve bu işi hazinelerle yapacağını biliyoruz.