Yuvarlak Oyma Ve Altında Ki Beyaz Sert Lekeler...!!!! | Define işaretleri ve anlamları

Yuvarlak Oyma Ve Altında Ki Beyaz Sert Lekeler...!!!!

metin77

Kullanıcı
arkadaslar meerhaba. aranıza yeni katıldım bismillah diyelim .:) yuvarlak oymanın yarım metre altında beyaz bir adet leke var. 1 metre yanında ince bir kanal var. bu kanalın yanında da bu lekeden var. gece parlıyor. ve cok sert. çekiçle vurdum iz bile bırakmıyor. ne anlama gelir bilen var mı?

metin77

Kullanıcı

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
mezarında resmni çekmişsin mezar bitkileri açıkta altında mezar var ama sen o muhitteki vadiyi yada dereyi bul kanalın şekliyle araziyi oturt ondan sonra ondan sonra işaret nereye düşüyor arazide karşılığını bul

metin77

Kullanıcı
L cubuk var bende otların üzerine geldiğimde deli gibi sağa sola çarpıyor, çarpı şekline geliyor. cubukları ilk aldığım gece deneme amaçlı çıktım dışarıya. cubuklar beni direkt buraya getirdi. bir arkadaşıma gösterdim resimleri, onun yorumu da şöyle; parlayan lekeler 2 tane. bunların biri güneş biride ay dır dedi. güneşin gösterdiği istikamette ara dedi. yarumun için tşk ler. burası bir tepenin eteği vadi yok kanal da yok. eskiler bir mağara vardı diyorlar ama mağara kapanmış sanırım erozyondan dolayı.

Üst Alt