Zaman Nerede | Define işaretleri ve anlamları

Zaman Nerede

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Son Zamanlarda bana bir haller oldu. Önce anlayamadım. Sonra anladımdki degil insana Hayvana dahi Cenabı Allah Verirse İlham verir. Yazdıgım yazıdan degil, Yazıya yalan yanlış katmışsam bilmeyerek Haddimi aşmaktan Korktum. Admin Gardaşlara silin dedim silindi bir çok yazımız.

Komaya giren İnsan gibiydim. Hatta Ölüp Ölüp dirildim desem kimse inanmaz.

Ne Veliliktir tasladıgım ne Şehyliktir nede Mehdiliktir.

Keramette aramayın. Kerameti Rabbim diledigine verirmi verir. Musa Hızırı biilmedi Ona göre Hesap edin.Burasıda görmek isteyene açık, göremeyene gizlidir.

Bu Güne Kadar Cenabı Allahın Nuru Dünyada gezmiş olup, seçtigi Kullara nasip olmuştur.

O Nurki Hz Adem yaratılınca Parladıgını görmüş ve Rabbine sormuştur bu nedir diye. Allahta O Nurun Hz Muhammed Peygamberi oldugunu söylemiş, Ve demiştirki, Nurumu Onunla Tamamlayacagım, Onu yaratmasaydım İnsanı Yaratmazdım demiştir.

Eğer insanım diye gezen biri varsa insan olabilmek için Niye nasıl yaratılmış öğrenmesi, kısacası Hz Muhammed i bilmesi tanıması gereklidir.
Günümüze kadar bu Nuru taşıyan nakleden Nice Ashab Sababe ve Evliyalar vardır Kimi aşıkâr kimi gizdedir. Hepsinden Allahım Razı olsun, Ümmet üzerinde Çok duaları vardır Şükran borçluyuz Onlara. Nurları bol olsun. Biz Onlardan razıyız Onlarda bizlerden Razı olsun. Allahım Nurunu tamamlayacagına kadarda Devam edecektir. Nurlarda Dünyada.

Sevgili ciğer pareleri Kul beşer Şaşardır. Siz Şaşmamaya gayret ederseniz Allah bir kapı açar.

Dünya Kimine bir deredir gecemez kimine bir Denizdir Korkar. Ancak unutmayın Bogulacak olan Beşerdir. İmanı bulursanız Bogulmayacak olan İmanınızdır. Sizi Kurtaracak olanda imanınızdır.

Bu dünyada geçilmeyecek şey yoktur çünkü benimdir dediklerinizde Allahındır. Bakın büyük örnektir Şu depremler Rabbim Uyanın diye ibret veriyor haber veriyor. Hiç bir şeyi kuluna önceden haber etmeden Vermez. Musibeti Belayı, Refahlıgıda.

Şimdi ne oldu benimdir diyenin villası sarayı Lükx arabası kayboldu yok oldu gitti. Ne kaldı varsa İman kaldı.

Siz yine defineyide arayın Dünya hiç batmayacak gibi yaşayın Agaç dikin. Ancak Ben Sevinerek diyorumki Dünyanın Sonu geldi. İmanı olmayana Zordur Üzülür belki Hatta ne zordur ona, ne zordur.

Ancak bende az iman var diyene Az bilenede Müjde vardır, Günahı kadar yanıp kavrulup Yine Cennete gitecektir İnşallah.

Degerli Din kardeşlerim Evliyaların bildirdikleri boş hesaplar degildir. Tüm işaretler Tüm haberler Kıyametin çok yakın oldugunu gösteriyor. Ülkemiz Savaşa girmiş yada girmek üzeredir artık. Zor günler başlamıştır dahada zorunu görecegiz. Allah yardımcımız olsun.

Hz Mehdi Zuhuru yakındır. Ancak Kimdir necidir Ne zaman zuhur eder buda gizli tutulmuştur. Açık yerleri ise Tarih olarak 7 yıl kaldı 40 yaşına diyebiliriz Yinede Dogrusunu Allah bilir. Onunla Zafer Ümmetin Olacaktır.

Bu konuyu açmıştım tekrar açma sebebim burda aşagıda.

Özellikle Ülkemizde Depremler devam edecektir. Kıtlık kendini gösterecektir yine. Yagmurlar Seller. Derken Şehirlere Allah bilir elektrik zor verilecektir bazen.

Çok Şey olacak gibi duruyorda. Ben asıl bu konuyu Size Şunun için yazıyorum.

Psikolojik sorunlar artacak Hastanede randövü bulamayacaksınız. Hoş bulsanızda işe yaramaz ilaçlar sizi daha beter eder. Çareyi ilaçta aramayın yinede alın eliniz erişirse, deva kimden nerden gelir bilinmez.

Bu işin tek çaresi Kuran a Sarılmaktır. Pisikolojik hastalıkların çogu , İman eksikligindendir. Depresyona giren Pisikolojisi bozulan namaz kılmalı Kuran Okunmalıdır. İman aramalıdır. Allahı aramalı Allaha güvenmeli Allaha teslim olmalıdır. Gerisi Hastalık degil Huzurdur İnşallah. Korkuyu Yenersiniz Allahı Bulunca. O vakit Cesaret Dagında Korku Rüzgarı hiç esmez.

Aksi takdirde kalbi daralıp korkup vefaat edende çok olacaktır bu dönemde.

Buna mütakip bir çok hastalık kendini gösterecek yüzde yara bereler cıkacaktır. İlaç Kurandır Sevgili Arkadaşlar. Bunları sizi korkutmak için yazmıyorum. Dermanı ilacı Receteyi yazıyorum.

Bu Asır Mümine Allah bilir Sondur Müslüman öldügünü bile bilmez Korkmayın Kafirlere ise bizden Sonra az bir Zaman daha vardır. Büyük kıyameti inşallah biz Müslümanlar görmeyecegiz. Ancak Kafirler yaşayıp Onlar tatacaktır O azabı.
Vesselam.

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
İhtiyarlara Yine Saygıyı eksik etmeyin. Ancak Y kuşagı Z kuşagı diye O begenmediginiz gençlige Sahip cıkın. Bu gün absürt Hareketler yapıp Kendileri Bir acâyip görünselerde göze :( Onlar Adam olacak İnşallah. Hemde ne Adam olacaklar. Begenmedigimiz Y-Z Kuşagı Ümmetin Son büyük savaşında Galip Gelen olacaktır İnşallah. Onlarda iş var :( Umutta var. Gençlere Sahip çıkın. O gençler kiii Sevilen Gençlerdir.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Allah razı olsun ustam

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Peygamber Efendimiz S.a.v Vefaat edeli Ne kadar zaman geçti desem uzun uzun Tarihler çıkarırırsınız. Dogrudurda belki sizin hesabınız size göre.

Ancak Biz Hesap edersek Sadece 41 dakika geçmiştir gökyüzü saatiyle.

Peki kıyamete ne kalmıştır ? Saniyeler Bu çok oldu saliseler. Sizin hesabınıza göre ise hadi fazla fazla Dogrusunu Allahım bilir elbette bu Son asır diyebiliriz.

Çıkıp biri demesin Korkutma milleti Kıyamet ne zaman kopar Allah bilir diye. Elbette Allah bilir Amenna. Ancak Alametleri nereye saklayacagız diye sorarım bende.

Amacım korkutmak degil, yarın geç olmadan hazırlık yapalım diyedir. Hoş Kıyamet günü şartmıdır yok aldıgın nefes ise bir sonraki nasip degil ise bireysel kıyamette o an gelmiştir zaten.
Pusula Haktır ancak, Pusula şaşmıştır. Ahir zaman Fitne zamanıdır dikkat edin.
Pusula Bozulmuştur, Din Bozulmaz karıştırmayın. Ancak Ok sağlamdır. Oku arayın.Okun yönüne bakın. 2022 den beri İkinci Sahabe Uyanmaya başlamıştır.

Deprem oldu bitti degil, önümüzdeki süreç zor gececektir.

Kim olaylara gün saat dakika verirse pek aldırmayın, Allah bilir ne ne zaman olacak. Ancak Hazırlıklı olun. Dünya bir olup Türkiyeye Saldırırsa Şaşmayın. Yine Hiç Ummadıgınız Ülkeler Ülkeye destek olacak bunada şaşmayın.

Kulluk biatınızı Unutmayınız.

La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah​

Namazı arayın Namazı bulun. İnşallah. Çok şey olacakta Güneş Batıdan dogdugunda Kuran içindeki her şey silinecek. Silinmeden okuyun ezberleyin.

Durumu olan gitsin Kabeyi görsün Kabe Mahsun Kabe yakında Yıkılacak. Gerçek Hazineyi geç kalmadan bulun.

Son düzenleme: