zamaninda acilmis bir kaya mezar odasi | Define işaretleri ve anlamları

zamaninda acilmis bir kaya mezar odasi

ersan

Vip Üye
ustalarim tam tespit cubuklarlan.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
emeğine sağlık ersan ustam. senin resimler ,bazı katkılarla üyelerimize bir fikir verme yönünden faydalı oluyor. burada ,gereğinden biraz fazla mesai verilmiş olduğunu görüyoruz. başlama noktası ,odanın ön istikameti olursa üstte görüldüğü gibi, fazla bir i,şçilik çıkarmadan açılması daha uygun olur.

cantar

Kullanıcı
ersan sana gönül koyacağım artık
şu açılmış yerlerin açılmamış yerlerinin fotograflarının adedini çoğalt ve sağından solundan önünden arkasından işaretini işaretin yerini açılan yerden üstüne çıkarak manzara fotograflarını paylaşırsan arkadaşlarımızın hayır dualarını alırsın.............
sanki fotograf baskı parası ödüyorsun dijitalde çekip paylaşıyorsun yakın olsan kulağını çekeceğim bir büyüğün olarak......:mad::)(kahkaha)

cantar

Kullanıcı

mesela üzerindeki ağaç çevredeki ağaçlardan daha yaşlı gibi olsada mezardaki çürümeden aldığı gazlardan gübre gibi oluşumlardan beslenmiş bunları yaz açıkla seni seviyorum ve herkes seviyor.........

ersan

Vip Üye
slm ersam ustam ya merak ettim bulgaristanda bu kazı serbestmi .böyle çook güzel çoook rahat paylaşımlar yapabiliyorsum saygılar
ustam burda benim yasadim yerde jandarma ddeye bir sey yok
23 kuve tek bir koruycu duser hem ormanimiz cok buyuk bilmeyen biri giresie zorca cikar .:D:D:D:D

Üst Alt