Zamaninda Soyguna Uramis Bir Mahzen Girisi. | Define işaretleri ve anlamları

Zamaninda Soyguna Uramis Bir Mahzen Girisi.

ersan

Vip Üye
ustalarim burasini yukardan yokladim cubuklarlan banatam bir mahzen buyuklunde bir bosluk tespit etim .

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ersan usta,açılmış yer göründüğü kadarmı,yoksa devamı varmı.
şu yatanlar ,buranın önemini vurguluyor.bir de bakışlarına bakınız nereye işaret ediyor değilmi. değerli tespiti yaptınmı? bir odadan da fazlası olmalı.
emeğine sağlık sağlıcakla.

ersan

Vip Üye

şu yatanlar ,buranın önemini vurguluyor.bir de bakışlarına bakınız nereye işaret ediyor değilmi. değerli tespiti yaptınmı? bir odadan da fazlası olmalı.
ustam burda tek bir buyuk bosluk tespit etim sade alta bakka gizli ve yukardan baya bir incel;edim.

karanar

Kullanıcı

ben de tam bunu söyleyecektim. zemin altı olmasına rağmen tam anlamıyla cuk oturan bir işaret yok. el işçiliği yapılmış taşlara ama beklediğimiz anlamda değil.

ersan

Vip Üye
ben de tam bunu söyleyecektim. zemin altı olmasına rağmen tam anlamıyla cuk oturan bir işaret yok. el işçiliği yapılmış taşlara ama beklediğimiz anlamda değil.
ustam buyle mahzenlere acilmamis cok basima geldikleri
var tilki ve borsuk deliklarini buyle yerlerde cok dikatli incelemede bulduklarimvar bir arkadasa bilen bir butyle tilki deli gusterdim
icerden disaria kapatilmis ve unu actimi icrde koca koridor mahzene gidiliyor cukmus icede .

karanar

Kullanıcı
ustam buyle mahzenlere acilmamis cok basima geldikleri
var tilki ve borsuk deliklarini buyle yerlerde cok dikatli incelemede bulduklarimvar bir arkadasa bilen bir butyle tilki deli gusterdim
icerden disaria kapatilmis ve unu actimi icrde koca koridor mahzene gidiliyor cukmus icede .

genelde bu tip girişler herkes tarafından görülebildiği için en fazla buraları güvenliğe alıyorlar. o zamanın teknolojisiyle buraları açmak imkansız olunca da tilki deliğinden çıkıyorlar.

Üst Alt