Zemin Alti Mezar Oda Girisi | Define işaretleri ve anlamları

Zemin Alti Mezar Oda Girisi

ersan

Vip Üye
ustalarim bu benim baya zaman unce tespit etim bir yerim cubuklarlan burtdan tam bana asadaki odaya girisi veriyor saten isaretlerde ortada.sol tarafta az da olsa oyma karesi beli.

ASI

Kullanıcı
Abiler bu kaya şimdi oda girişindeki yeri kapatan kaya mı? Buradaki hangi işaret oda anlamına geliyor acaba?

ersan

Vip Üye
Abiler bu kaya şimdi oda girişindeki yeri kapatan kaya mı? Buradaki hangi işaret oda anlamına geliyor acaba?
merhaba ustam sindik burda cizmis oldum yer er seyi suyluyor yukarda ,,U,,seklinde oyulmus oyma sunak mezar isareti hisim akrabasio zamaninda yoklamaya geldimi hediye koyma yeri .
asadaki cizdiyim yer de oyma bir kare isareti demeki odanin temsil eden bir isaret .

ASI

Kullanıcı
Abi gerçekten maşaALLAH'ınız var. Ben arazide gezmeyi çok seven biriyim. Yüzlerce belki bu şekilde yerden geçtim gittim. Hiç dikkat etmedim. Gerçekten helal olsun. Belli belirsiz o şekilleri görmek bile çok harika bir yetenek. Rabbim yardımcımız olsun inşaALLAH.
Saygılarımla

ersan

Vip Üye
Abi gerçekten maşaALLAH'ınız var. Ben arazide gezmeyi çok seven biriyim. Yüzlerce belki bu şekilde yerden geçtim gittim. Hiç dikkat etmedim. Gerçekten helal olsun. Belli belirsiz o şekilleri görmek bile çok harika bir yetenek. Rabbim yardımcımız olsun inşaALLAH.
Saygılarımla
ustam bu define isi en zor islerden biriridir buyle yerlerde hic umut etmediniz bir isaretin altindan hic umut etmediniz kadar deyerli esiyalar cikabilir onustan buyle bie ise baslarken bildiniz bir usta yanda arazide 2-3 ay bir gezin

ASI

Kullanıcı
Valla dediğin doğru abi. Belkide yüzlerce şey kaçırdık şimdiye kadar.
Çevremdekilerde elektronikci olduğum için bana cihaz vs yap gidek diyorlar :)
İnşaALLAH karşıma sizler gibi anlayan abiler çıkar, beraber nasipleniriz ALLAH'ınz izni ile inşaALLAH.
Bakalım hayırlısı...
Saygılarımla

Üst Alt