Zemin Alti Mezar Odasina Sonuca Ulasilmis Bir Giris Yeri | Define işaretleri ve anlamları

Zemin Alti Mezar Odasina Sonuca Ulasilmis Bir Giris Yeri

ersan

Vip Üye
ustalarim bunu ayni bir urnek olarak koyurum ama asadan ne cikti neler vardi ustalarim uzatmayalim kusuruma bakmayinm bunu yazdim icin .burda taslar beli oluyorki burdan cok trasli oldunu .
burdaki blok tas ustalarim tam 1.20 cm de cikti.

DERMANBEY

Kullanıcı
burda aile mezarı mı var ersan usta. ayrıca eline emeğine sağlık hakkında hayırlısı olsun inşallah.

ersan

Vip Üye
burda aile mezarı mı var ersan usta. ayrıca eline emeğine sağlık hakkında hayırlısı olsun inşallah.
ustam ayle mezar isaret oymasi yok tasta ama az bir kenarindan kazdim asaya inilen basamak var sade okadar gunuyor ama asada baya buyuk bir oda bolslu veriyor cubuklar.

aurum

Kullanıcı
ersan usdam. daire içini incelermisin orda çok net belli olmayan deforme olmuş kalınca artı+.işareti var. ayrıca resme göre sol kayanın üstündeki.işaret açık ağzı yönünde .1 mtr mesafede zemin altı oda mezar .işarette hem odası hemde açık agız yönünde olduğu..kapalı x işareti..usdam işaretleri bu olsa gerek ..

malatyalı44

Kullanıcı
kullandıgın çubuk hangi maddeden yaptınız ben çelikten yaptında içine sıraylan ne koymam lazım açıklık getirirsen sevinirim

ersan

Vip Üye
ersan usdam. daire içini incelermisin orda çok net belli olmayan deforme olmuş kalınca artı+.işareti var. ayrıca resme göre sol kayanın üstündeki.işaret açık ağzı yönünde .1 mtr mesafede zemin altı oda mezar .işarette hem odası hemde açık agız yönünde olduğu..kapalı x işareti..usdam işaretleri bu olsa gerek ..
ustam tam atis yapmisin ustalin baya bir ilerlemis ama burda ta bir noktayi kacirmiosin az bir dikatli bakitimi sag taska baska renkte bir sivanma yeri oldu beli olmuyor mu tam orjinaline benzetmeye calismislar

ersan

Vip Üye
kullandıgın çubuk hangi maddeden yaptınız ben çelikten yaptında içine sıraylan ne koymam lazım açıklık getirirsen sevinirim
ustam ben cesitli cubuk kulaniyorum bana saten sorun etmiyorlar hic bir cubuk dolu olsun sade temiz ,,pirinc,,,yasa gumus er cubukta ayni tepkileri aliyorum .

aurum

Kullanıcı
ersan usdam kayaları peynir dilimi gibi düşünürsek hepsine bişeyler yapılmış .orayı gördüm usdam soldan 2 kaya ya göre sag baştaki kaya saten yamalı horasan sıva var orda..

Üst Alt