Zemin Kaya Üzerindeki Kanal | Define işaretleri ve anlamları

Zemin Kaya Üzerindeki Kanal

ECE07

Kullanıcı

KONU RESİMLERİ;

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
8Ez4Pk.jpg

Ece Usta burada yerdeki kayanın soluna doğru olacak tünelli bir girişin,Boşluk testi ile bulabileceğini söyleyebilirim

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Öğretici görseller için teşekkürler
Emeğine sağlık.
Yer gerçekten çok zengin, bir o kadar da karışık. Ama işi bilenler için bu karışıklığı çözmek kolay. Yapılacak isabetli boşluk çalışması ile daha çok mezar bulunur. Kolay gelsin

ECE07

Kullanıcı
Öğretici görseller için teşekkürler
Emeğine sağlık.
Yer gerçekten çok zengin, bir o kadar da karışık. Ama işi bilenler için bu karışıklığı çözmek kolay. Yapılacak isabetli boşluk çalışması ile daha çok mezar bulunur. Kolay gelsin
Üstadım, kesinlikle öğretici seviyesinde olmadığımı bilmenizi isterim. Lakin paylaştığım konularda, ustaların "Şu yönün resmi var mı" dememeleri için konu sahibi olarak üzerime düşeni yapmaya özen gösteriyorum. Konularımda dikkatinizi çektiyse başlangıç safhasından son safhaya geliyorum ve son safhada yani karar noktasında birçok ikilemlerde kalıyorum. Bu kararları da siz değerli ustalara bırakıyorum. Bir yönde görsellerimin öğretici yanının da bulunduğunun farkındayım. Mesela bu konu da; birçoğumuzun "fark bile edemeyeceği, belki de birçok kez üzerine basıp geçebileceğimiz bir kanal. Ama ayrıntıya gelirsek bence önemli bir kanal (durumuna göre paralel önünde kapalı bir odadan bahseder ki; paralel önü de müsait bir noktadır.), Kanalın bir ucu kapalı diğer ucu ise bir Üçgen'in içinde son buluyor. Kanalın orta noktasından daha ince bir kanal ile paralel önüne yön vermiş. Kısacası bir Kanalda üç ince ayrıntı gizli. Benim bu konuda takıldığım nokta ise; burada güzel bir sonuçla karşılaşacağımı tahmin ediyorum fakat her şeyden önemlisi Bahçenin kapısı nerde?

ECE07

Kullanıcı
İkizceli ustam, bu kanal Yaşam odası konusunun 50 mt. Kuzeyinde kalıyor. Baştan 3'ncü resimim ön kısmındaki beyaz yüzey yaşam odası konusundaki odanın üst zeminidir. Burası için fikirlerinizi alabilirmiyim.

Üst Alt