Zeminaltı Odaları | Define işaretleri ve anlamları

Zeminaltı Odaları

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
XB6jm3.jpg
yPqvQk.jpg

SelamunAleyküm;Değerli Ustalarım,Kayanın üzeri zemin olmakla beraber düz kayalık,Sınır olarak kullanılmış,kayanın aşağısı yamaç,Üzerini taşlarla doldurmuşlar bu yüzden detaylı resimleyemedim

kadircan

Kullanıcı
ikinci resimdeki girintiye bir çekiç yardımıyla ses testi yapabilirsin.arkası boş olabilir.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sevgili erdem ustam ,sağa meyilli. sol kısımda yukardan aşağı çekiçlenmiş. bir görüntüye ne kadar doğru teşhis olur bilmiyorum. bir birlerine yakın ayrı noktalarda olabilir düşüncesi doğuruyor.
sen tespitini zaten yapmışsındır.
emeğine sağlık.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye

sevgili erdem ustam ,sağa meyilli. sol kısımda yukardan aşağı çekiçlenmiş. bir görüntüye ne kadar doğru teşhis olur bilmiyorum. bir birlerine yakın ayrı noktalarda olabilir düşüncesi doğuruyor.
sen tespitini zaten yapmışsındır.
emeğine sağlık.
Ağabim çekiçlendiğini sanmıyorum,İşaretleri saklamak için bu görüntüyü vermiş olabilirler ki resimin üzerinde durulunca gizli işaretler ortaya çıkmakta,Görünen 3 adet oda'dan başka bir şey yok heralde,Yanlış düşünüyorda olabilirim,Teşekkür

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ağabim çekiçlendiğini sanmıyorum,İşaretleri saklamak için bu görüntüyü vermiş olabilirler ki resimin üzerinde durulunca gizli işaretler ortaya çıkmakta,Görünen 3 adet oda'dan başka bir şey yok heralde,Yanlış düşünüyorda olabilirim,Teşekkür
Tesbit yapmaya fırsatım olmamıştı ustam,Zeminaltı olduğu hususunda doğruluk payı nedir!

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

çekiçlenmişden kastım ,çizdiğim ara kırılarak düşürülmüş görünüyor. hatta oymaların üstü bile öyle.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye

çekiçlenmişden kastım ,çizdiğim ara kırılarak düşürülmüş görünüyor. hatta oymaların üstü bile öyle.
Evet ustam doğrudur,İlk gördüğümde hatırladım bende öyle düşünmüştüm,Abim benim seni kırmamışımdır İnşaAllah,İlaç tedavim hala devam ediyor,Bazen elimde olmadan tepki vermemide anlayışla karşılıyacağını umarım,Mazeretim vaaar asabiyim ben :D

Üst Alt