7 mezar!

enver

Kullanıcı
Selamun Aleykum Sayın Usta Arkadaşlar!daha resimlerini getiremedim inşaALLAH paylaşacağım onları yanlız ön bilgi yada duyduğunuz bir şey yorumlarınızdan öğrenmek istedim mümkünse?7 mezar var.birinde ZDF yazıyor ortasında ok var ve sonra I I işareti var.okun karşısında kayada baş aşağı ok var ve yanında 2 tane kaz ayakları var.yorumlarınızı rica edeceğim Sayın arkadaşlar!?Teşekürler!

enver

Kullanıcı
Cevap: 7 mezar!

Hangi konuyu ustam?birde ben bu yazıların ne anlama geldiği sormak istedim ayreten usta?

enver

Kullanıcı

Teşekürler usta.oraya da yazdım açıklamalarını söylerseniz sevinirim.birde unuttum söylemeyi baş aşağı uokun olduğu yerde birde 5 parmaklı el işareti var.bu yer aynı bölgemde olan yerdir sayın arkadaşlar.resimleri gidip çekeceğim yakınında inşaALLAH.kusura bakmayın biliyorum bir daldan diğer dala atlamak gibi düşüyor yanlız hem paylaşım amaçlı hemde sonuca varmaya inanın ihtiyacım var.Saygılar ve teşekürler!

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum!lutfen sayin usta arkadaslar konuyla ilgili bildiginiz seyler varsa yazarmisniz?ASIAVCI usta isaretlerin anlami varmi?tesekurler!

ufuk14

Kullanıcı

kaz ayagı oldugundan eminmisin bi cizsene nasıl bi şey görelim.
el nası bi şey onuda bi ciz.
bunlar oymamı kabartmamı boyasmı

enver

Kullanıcı

Bunlar oymadır.daha ben gidemedim.el tam eldir.sadece ön bilgi istedim yada eşkiya belgelerinde yada başka bir belgede geçiyormu?yada başka bir anlamı varmı yerdeki olanlar hakında?Teşekürler!

enver

Kullanıcı

Sayın ustalar 100%100 emin değilim çünkü şartlar müsait değil.hava çok ama çok bozuktur.el bileksiz oyma kabartma değil.resimlerini pazar günü çekeceğim kısmetse.ön bilgi istdeim verdiğim işaretler ve harfler için.Teşekürler!