Aliveli44 Ustama :d.özel.

TEVFiK

Vip Üye
.:D
:D
:D :D :D vallahi ustam bunu facebook'tan buludum ama bende bu kadar şans yok.(ağla) ne yazk'ki.benim tavuklar bile yumurtlamıyor .:eek: :D
Allah Şansınızı Daim etsin İnşallah.inşallah diyeyim bunu Sayın Lacivert24 Ustam görmez.:D yoksa kurtulamam dilinden,ve kaleminden.:D:D
Saygılarımla.

Son düzenleme:

TEVFiK

Vip Üye
Ustam senin zeytin ağacında zaten zeytin vermedi bu sene :p:p sen anladın bunu.
:eek:(ağla) :eek: (ağla) (ağla) (ağla) yemin ederim 20 dönüm yerdeki zeytin ağaçlarından tek bir tane dahi kopartıysam zehirim olsun 1 tek dahi yok ne bu yaaaa 20 dönüm ağaçtan bir tek zeytin olmazmı (ağla) işte benim şansım bu kadar Allah'ım vermedi ne yapayım ben böyle söyleyince arkadaşlarımın hepside gülüyorlar.(ağla) değil zeytin almak tavuklar bile greve gittiler.yumurtada yok.:eek::confused:

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
:eek:(ağla) :eek: (ağla) (ağla) (ağla) yemin ederim 20 dönüm yerdeki zeytin ağaçlarından tek bir tane dahi kopartıysam zehirim olsun 1 tek dahi yok ne bu yaaaa 20 dönüm ağaçtan bir tek zeytin olmazmı (ağla) işte benim şansım bu kadar Allah'ım vermedi ne yapayım ben böyle söyleyince arkadaşlarımın hepside gülüyorlar.(ağla) değil zeytin almak tavuklar bile greve gittiler.yumurtada yok.:eek::confused:
Sende hiç şans yok be ustam bir ara köprüden düş dün zeytin ayrı nediyeyim yazmıyorum fazla :(

TEVFiK

Vip Üye
Sende hiç şans yok be ustam bir ara köprüden düş dün zeytin ayrı nediyeyim yazmıyorum fazla :(
vallahi doğru bir sene balık yakalamak için gitmiştim ben balığı yakalayacağım yerde beni balık yakalamıştıda köprüden buz gibi suyun içine uçmuştum (ağla) zaten ondan sonra ben kendimi bile bulamaz oldum.(ağla)
aceba tekrar O köprüye gidip suya dalsammı.:D:rolleyes:

TEVFiK

Vip Üye
Teyfik usta bu nusibetlikten kurtulmanın yolu sık sık sadaka ver kurban kesmeyi unutma, kurbanın tavuk olmasın mekana yetmez.:)
S.a. Sayın Ustam Sadakada veriyorum ama benim biryerlerde eksikliğim var galiba.:( kurbanda İnşallah Asiavcı ustamın yanına gittimmi İkizceli ustamda benim bu nusubetliğimden kurtaracak umuyorum.vallahi elime ne tür çubuk alsam onlarında hiçbiri çalışmıyor.(ağla) ne yapsam ne etsem hiç biri olmuyor.hatta bir gün böyle konuşurken çeşmeden su içmek için elimi uzattım su bile kesildi.:mad::confused:(maşallah)bundan bir kurtulsam siteye Deve keseceğim

TEVFiK

Vip Üye
Ooo ustam desenee sana buyu yapılmış, ikizceli ustaya biran evel ulaş.
Vallahi bilemiyorum artık var bende birşeyler var,var bu kadarda olmaz canım ağaçlar meyve vermez,tavuklar yumurtlamaz,çubuklar çalışmaz,sular kesilir,vs.vs. daha bunlar devede bir kulak.:confused: artık ben İmmmddaaaaatttttt diye bağıracağım.:( değil ben toprak altında bişeyler bulacağım pööhhh.onlar bile demir oluverir.zaten bunun yüzünden toprak altındada kaldım.(ağla)