Ankara toplantısı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım,dostlarım ,ayrı cevaplandırmıyorum kusura bakmayın. hepinizin saf ,bir o kadar kadarda engin yüreklerinize sağlık.
harbici ustam şeref verirsiniz,onur duyarız. gandalf ustam senin de yüreğine bileğine sağlık.
konuyu açarken, geçen beraberliğin ağzımız da kalan tadı ve başta asi ustamız olmak üzere ankara ekibinin arzusu ve tutkunluğu önemli etkenlerden biri olmuştu.
sonra da üyelerimize bu konudaki tecrübelerimizi yeterince aktarmak,bazı kerameti kendinden makul olanlarada,bu vesile ile en güzel cevabı, ciddi mana da vermek.
emin olunuz, uygun ,işaretli yerler bulunabilirse ,her safhasını güzelce video ile çekilerek ,her alanda define mekanının bu konudaki başarısı en güzel şekilde temsil edilebilir.
biz kendimizden ne kadar emin isek,her alandan ,emin olmayanlar da çıkınlarını alıp buyursunlar.:D boşluk ,derinlik ve maden tespiti bu sistemle nasıl olabiliyormuş tanık olsunlar.onlar için, millete masa başından sataşmaktan,daha hayırlı olacaktır.
konuyu diğer arkadaşlarımızda görsünler. ulaşım ve dolaşım olarak uygun teklifleri değerlendiririz. birlikte kara veririz.
benim için en önemlisi,etkinliğin başarısı kadar, farklı medeniyetlerin, izleri olan mezar m. odası mahzen gibi yapıtların olduğu bir yer olması. ben ankarayı pek bilmediğim için,arkadaşlarımız lütfen bu konuya önem verirlerse çok iyi olur.
katılan ve destekleyen arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum.

sempatik_06

Kullanıcı
@ikizceli usta çok güzel bir konu devamı olacak eğer isterseniz tabi gidebiliriz açtığım tüm konulara bakılsın ve hangisine gitmek gerekir hangisi etkileyici olur.
yanlız bu yerler kendi arazimiz içinde olmayan yerler gerçi çogu boş araziler.
seçilen yer eğer sorunlu bir yer değilse elimden geldiğince katkıda bulunmak isterim.
sonra orası delik deşik olmasından korkmuyorda dilim.

karanar

Kullanıcı
süper olur @ikizceli ustam. birincisinin tadı damağımızda kaldı. her ne kadar yeterli olamasak ta, yeni kardeşlerimize yardımcı olamasak da tanışıp kaynaşma dostluk anlamında mükemmeldi.yenisini düzenlemek sevincimizi bir o kadar daha artıracaktır. ama benim ricam geniş katılımlı olması. çubuk konusunda tecrübeli olan ustalarımızın özellikle katılmasını arzu ediyorum. forumdaki konularda birbirinden enteresan yorumlarda bulunan ustalarımızdan çok şey öğreneceğimize inanıyorum.
haaa bir de mangalın yanına kamera konmasın, rahat rahat yiyemiyoruzzz.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sempatik kardeşim,öncelikle sağolasın. ankara ve yakın çevresinde olan arkadaşlarımız da araştırırlar,en uygun olan yer kararlaştırılır.
böylesi bir etkinliğin yapıldığı yere kimsede cesaret edemez merak etme.
karanar ustam,güzel bir bahar havası katılımı artıracaktır diye düşünüyorum.baksana walkman ustamız bile şimdiden hazır.