Ankara toplantısı | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Ankara toplantısı

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
sizler gibi becerikli dostlar varken ,organizeden hiç korkmuyorum. organize bizden korksun.
en önemli olan, uygun yerin bulunmasıdır. hiç bir öneride gelmiyor maalesef. ankaradan olupta ,lütfetederek çaba göstermeyenlerin hiç bir konusuna yazmama kararı almak üzereyim.
dikkate bile almaya gerek yok kerameti kendilerinde kalsın onların biz bize yeteriz abi.

İRON

Kullanıcı
sizler gibi becerikli dostlar varken ,organizeden hiç korkmuyorum. organize bizden korksun.
en önemli olan, uygun yerin bulunmasıdır. hiç bir öneride gelmiyor maalesef. ankaradan olupta ,lütfetederek çaba göstermeyenlerin hiç bir konusuna yazmama kararı almak üzereyim.
sabrın sonu selamettir be mubarek.hele bi sabır etde nisan ayı gelsin bakılır bu durum,a
haa baktınızki hiç kimseden yer olarak netice gelmiyormu.?
atlayın gelin bizim beş minare,ye bizim burda yerlerden ççok ne varki be mubarek.
gerekirse nemrutun başına dahi çıkarız.
oda olmadı akrabalarımızın köyüne gideriz.
oda olmadı bizim burda bir kaplıca var orda kamp kurarız.
odamı olmadı bizim çöl çok geniştir karakoldandan musade isteriz.karakollla bağlantısı olan arkadaşlarımızıda çağırırız hiç bir sıkıntı yaşamayız rabbimizin izni ile...
gun ola xayır ola be mubarek.sıkma tatlı canını.
seni sizleri yerde yerlerde bulmadık çok şükür....

sempatik_06

Kullanıcı
Usta üstüme alınayımmı.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
neden böyle düşündün sempatik.:D:D:D:D:D anlayan anlasın.
sana nazımızın geçeceğini bilirsin.
Usta üstüme alınayımmı.
güzel kardeşim ,senin elinden geleni esirgemeyeceğini biliyoruz. sende sana nazımızın geçeceğini iyi biliyorsun.
ankarada olmamıza rağmen bir çok ustamız gibi bende k. denizden geldim.dolaysıyla böyle etkinliğe uygun bir yer bilemiyoruz. istiyorumki,çevresinde uygun yerler olanlardan bir kaç teklif gelsin. öncekinde ne kadar sıkıntı yaşadığımız malum. yüz akıyla çıkacağımız,katılımcı arkadaşlarımızın ,konu ile ilgili detayları birebir yerinde görerek kazanım elde edeceği,ustalarımızın tecrübelerini ,arazi üzerinde paylaşabileceği bir konumda olması hepimizin ,başta amacımızın önceliği olmalı.
sitemim bundandır. senin şahsına olsa biliyorsun özelden yazardım. gözlerinden öperim.