Anlayan varsa yardimci olabilirmi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Anlayan varsa yardimci olabilirmi

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Eger isaretse ugrasilacak biseyse yapalim kameraman goturelim degilse bosa ugrasmayalim hocam onun icin merak ettim bilginize danisayim dedim

Öncelikle Selamûn Aleykûm. Biz görmeden neyine değerli diyelim. Alan tarihsel noktalara değinmişliği yüksek bir alan. Bunu ıspata da delil ister delilsiz yorum zanna dayalıdır. Kimi usta başka görür kimi birbaşka görür. Mesela bana urartu, asur çok kısa da roma bölgesi gibi geldi. Şimdi biz neye göre yorum yapalım yada hangimizin yorumu sağlıklı isabetli olur. Yani böyle değerse yapalım değmezse yapmayalım mantığıyla yola çıkmayın. Değerli birşey arıyorsunuz bu da armut düş ağzıma düş mantığına dönmüş. Durun size bir yer kazdıran ettiren yok. Öyle olursa haklısınız, ki biz böyle şeye zaten karşıyız. Siz sunum yapın biz elimizden geleni yapalım yardımcı olalım İnş’ALLAH. Selametle 🤚

TRUVA

Admin
Son resimdeki kayanin ustunden sag baktigi yonu ozellikle istiyorum. Baktigi yonde asagi vadiye iniyorsun. Bu vadinin karsi tarafi yamac yukseliyorsa gormek istedigim o yamac bolgedir.Roma gibi. Kayayi hamile kadina benzettim.

Son düzenleme:

001

Kullanıcı
Fotogrraflama ve sunum yetersiz.

Aşağıdaki konuyu okuyup sunumu buna göre yapmanız meselenin çözümüne katkı sağlayacaktır.

Define İşaretinin Fotoğraflanması Nasıl Olmalı.?

Son resimdeki kayanin ustunden sag baktigi yonu ozellikle istiyorum. Baktigi yonde asagi vadiye iniyorsun. Bu vadinin karsi tarafi yamac yukseliyorsa gormek istedigim o yamac bolgedir.Roma gibi. Kayayi hamile kadina benzettim.
Ustalar dediginiz yerleri cektim ama video atamiyorim bi sorun var galiba uygulamada