Cın bır y1lan.

ersan

Admin
Slm arkadaslar size bir bisey anatmak istiyorum basd1mdan geceni gecen sene 2012 senesinde bas1ma hic beklenmedik bir sey geldi .Bir yerde kaya plocas1n1n ustunde bir yukus kafas1 var bir buynuzu yok kafan1n her yeri beli oluyor ve cenesinin altinda 3 tane murc nisani var tan buynuzun isikamet gusterdi nyere doru murclar da o tarafa doru ve buyuktek kuce doru gidiyor murclada ,,CUBUK CEKTIM,,tam 50 mt sonra bana bir yerde bosluk verdi baslad1m kazmaya 40 sm sonra bir kaya plocas1na vardim ondada bir yukus kafas1 var ploca 3 gen gibi yapik asaya doru bakiyor plocayi cikard1m iki koca das1n aras1nda 8 sm bir delik acildi .OTURDUM DINENMEYE aldim cubuklar1 baska yer var m1 diye bir nokta ta belirledim gitim o yeri de noktalamaya bir geldim eski yeri yanina ,,BIRDE ,,ne gureyim koca bir kara y1lan alti sar1 belki de 2,50 mt ver tam o delin ustunde duruyor ald1m kur o bana bakiyor ben ona bisey yapmad1m bekledim bakal1m ne yapacak bana diye .Arkadaslar istesem vururdum ama korktum capacak diye sonra yilan cikti yere ute girdi .ben de toplad1m gitim .sabahs1 bir arkadaslan gitik ayni yere hic peklenmedik seyler olmaya baslad1 o kucuk delikten baslad1lar coook sirvi sinekler cikmaya biz ta bisey yapmadan ta yaklasmad1k bilem delin yan1na sanki o delin icinden sirvi sinek puskurtuyorlar gibi .baska da o yere gitmedim ne vard1r bu yerde ,,CIN ,,bisey mi acaba yasda buyumu ,,ANLAM1S DEYILIM,,sindik bilem yaklasam o yere hep bir soukluk var yureyimde.ustalar1m bunlar bas1mdan gecti bunlar deyil bir hikaye asl1s1ni anat1yirum ,,YER KALDI OYLE ,,KORKUMA GIDEMIYORUM .

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: Cın bır y1lan.

Abaçık tılsım
Boş ver uzak dur

star21

Kullanıcı

evet yerin tilsimli bence hic ugrasma sende benim gibi kamyon çarpmışa dönersin demedi deme...:(:(:mad::mad::mad:

TEVFiK

Vip Üye
Re: Cevap: Cın bır y1lan.

evet yerin tilsimli bence hic ugrasma sende benim gibi kamyon çarpmışa dönersin demedi deme...:(:(:mad::mad::mad:
Ustam Ustalarım Haklı olarak söylüyorlar bende size bu gibi yerde uğraşmamanızı rica ederim
çünki bu gibi yerlerde ısrarcı olmayınız Bazen Israr Ö LÜM'LE neticelenmektedir.Saygılar.

TEVFiK

Vip Üye
Re: Cevap: Cın bır y1lan.

ustalar1m saten 1 seneyi gecti o yere gitmiyorum.hocalar bu isi cuzer mi .
Bu İşin Ehli olan insanlardan yardım alınız yanlız her hocanın çözebileceği İş değildir.
Siz herhalde Sayın Aliveli Ustamın size sunduğu önce işlenen konuyu tam okumamışsınız Okuyun Lütfen Saygılar.

star21

Kullanıcı

evet synen her hocada bu isin icinden cikamaz...adam oyle mali koyacak da hoca gelsin cozsun adamlar hocayla cozulecek tilsim yapmazlar oraya...o tilsimi oradan ancak yine cinleri olan biri cozer oda ordaki cinlere bekcilere hocanin cininin gucu yeterse...