Defineyi Burada Nereye Saklardınız | Define işaretleri ve anlamları

Defineyi Burada Nereye Saklardınız

Sado6161

Kullanıcı
Saygı değer ustalar siz mal saklıycak olsanız paylaştığım resimde nereye saklardınız işaretle belirte bilirmisiniz hepinize saygılar şimdiden
0c12837091d47447ed8576761123d1e5.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

DEĞERLİ HEMŞERİM,
bu görünümden kimse şurada var diyemez. dese dese bir önsezisi olan arkadaşımız belki diyebilir.
bir haç görüyorum. acaba sorusu akla geliyor. bayağı büyük olmalı. yakın inceledinmi bilmiyoruz.
ayrıca kademelerde mahzenler çıkacak yerler görülüyor. önemli olan tespitini yapabilmektir.

esrarengiz2828

Kullanıcı
uzaktan manzara güzel gibi dursada yakından incelemek olayı değiştirir diye düşünüyorum alttaki taş kırım izlerine bakılırsa yukarda işçilik verilen biyer olmalı bu resimle soracağın soru şu olmalıydı ben buraya mezar yapacak olsam nereye yapardım gibi yada mağra veya yeraltı şehri gibi üst kayalığın araştırılması gerek bu resimle anca bu denilir yada kayalığın komple dibleri üstelik resimde net değil tam belli olmuyor bizde bu resime göre anca böyle yorumlar yapabiliyoruz ama illaki işçilikli yer vardır daha kolay yerlere bak buraya araba bile çıkmaz ve buraya gitmek zaman aldığı gibi yatmadanda çalışma olmaz izinli kazı desen daha masraflı olur burda derim vede saygı sevgilerimi sunarım

Sado6161

Kullanıcı
Değerli yorumlarınız için çok tşk ederim buranın yakınında yazın kuru kışın akan bi ırmak var küçükde bi şelalesi ve on metre solunda şelalenin rumlardan kalma su durnaları var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sado6161

Kullanıcı
İkizceli ustam ewt uzaktan haç gibi gözüküyor yanına gidip ğncelemedim kısa zamnda gidip inceliycem ve birde burda on beş yirmi tane işaret var saksısından kuşuna çiçeğinden paptyasına askerinden zarfına anahtarına sıkıntı hepsinin yeri bulunduğu kaya belli ama işaretler kırılmış o yüzden burada bi gizem gizli ama nerde ve ne bulmak istediğimde bu sayın ustam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sado6161

Kullanıcı
uzaktan manzara güzel gibi dursada yakından incelemek olayı değiştirir diye düşünüyorum alttaki taş kırım izlerine bakılırsa yukarda işçilik verilen biyer olmalı bu resimle soracağın soru şu olmalıydı ben buraya mezar yapacak olsam nereye yapardım gibi yada mağra veya yeraltı şehri gibi üst kayalığın araştırılması gerek bu resimle anca bu denilir yada kayalığın komple dibleri üstelik resimde net değil tam belli olmuyor bizde bu resime göre anca böyle yorumlar yapabiliyoruz ama illaki işçilikli yer vardır daha kolay yerlere bak buraya araba bile çıkmaz ve buraya gitmek zaman aldığı gibi yatmadanda çalışma olmaz izinli kazı desen daha masraflı olur burda derim vede saygı sevgilerimi sunarım
Esrarengiz usta dediğin gibi resim yetersiz çoğu işaretler kırılmış olsada kısa zamnda gidicem detaylı şekilde burda paylaşıcam siz kıymetli ustalardanda yardım istiycem bazen öle bi oluyorki siz ustaların yapmış olduğu yorumlara tşk etme fırsatı bulamıyorum bunun için kusuruma bakmayın denildiği gibi herkezin fikri konu çözümünde dikkate alınırsa olayın çözümü daha kolay olur saygılarımı sunuyorum hepinize

Sado6161

Kullanıcı
hocam burda mal yok bos
Akrep 68 üstadım belki bir insan bir resme bakarak büyülterek veya farklı şekillerde.bir noktada işcilik varmı yokmu diye anlaya bilir her usta bir yorum yaptı ve hepsine sorsam neye dayanarak bu yorumu yaptın cevabını verir (taş kesimmizlerinden vs) gelelim sana be mubarek mubarek diyorum dikkat ediniz sen müneccinmisinki orda bişiy olmadığını sölüyorsun diye sorarlar adama[emoji4]ama sormuyorum sende bu memelekete lazımsın saygılar