Derdime Bi Çare......

cassabalee

Kullanıcı
tüm dostlarıma teşekkür ederim.benim galiba nasibim kapalı bu işten (ağla) nasibimi aliveli dostum gibi tavuk yetiştireyim dedim tevfik usta beni engelledi.hadi dedim bu işten bişiler olur dedim onuda tevfik usta engellemiş oldu oda benim dostummu düşmanımmı (şeytan) anlayamadım:confused: :D imdaaatttt artık :eek:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
@cassabale ustam sana mesaj atmıştım tevfik ustadan bir haber almak umuduyla mesajıma cevap vermedin telden arıyorum başkası çıkıyor bir haber lütfen...
hayırlı haberlerini alırsam kemiğin kıralını ben sana gönderecem hemde leğen kemiği...:D

aydin-28

Kullanıcı
kimilerin rızğı yerin altında kimilerinkide yerin üstündedir.sen şimdilik yerin üstündekilerle ugraş,şükret mevlam yerin altındakinide birgün nasip eder inşallah.saygılar.

cassabalee

Kullanıcı
@cassabale ustam sana mesaj atmıştım tevfik ustadan bir haber almak umuduyla mesajıma cevap vermedin telden arıyorum başkası çıkıyor bir haber lütfen...
hayırlı haberlerini alırsam kemiğin kıralını ben sana gönderecem hemde leğen kemiği...:D
bende aradaım bir tane bayan çıkıyor.aceba numaralarımı yanlış çeviriyoruz bilmiyorum geçen gün beni aradı başkasının telefonundan sitede özellikle sizden bahsedere sırayla tüm ustalara çok selam söyledi biraz hava değişimine ihtiyacı varmış.bu yüzden gitmiş.aliveli usta içinde tuvukları için havalar artık soğuyor dikkat etsin dedi garibim tavuklarını bile düşünüyor.(ağla)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
bende aradaım bir tane bayan çıkıyor.aceba numaralarımı yanlış çeviriyoruz bilmiyorum geçen gün beni aradı başkasının telefonundan sitede özellikle sizden bahsedere sırayla tüm ustalara çok selam söyledi biraz hava değişimine ihtiyacı varmış.bu yüzden gitmiş.aliveli usta içinde tuvukları için havalar artık soğuyor dikkat etsin dedi garibim tavuklarını bile düşünüyor.(ağla)
Kurban olurum ben abime
Çok düşünceli biri
Herhalde hesabı kitabı iyi değil
Yoksa benim payımı şimdiye kadar yollamıştı :D

karanar

Kullanıcı
öyle bir coğrafya da yaşıyoruz ki; 2 mtre çapında hangi çukuru kazsan en az 3 değişik kavme ait kalıntı bulursun. ah benim güzel kardeşim sen nerelerde geziyon da elin boş dönüyon hep.(kahkaha)