Görsel- Gözler Bayram Etsin-8 | Define işaretleri ve anlamları

Görsel- Gözler Bayram Etsin-8

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
emeğine sağlık güzel kardeşim.
ayaklı ,gezgin bir tarih olmuşsun maşaallah.
bunların içlerinden açılmış olanların yada açılmamış iseler de senin tespitlerin doğrultusunda küçükte olsa gizemlerini belirten ,ilave bir iki görüntü olsa tadından yenmez.
mahzuru var ise paylaşmayabilirsin.
8 paylaşımının içinden,mahzuru olmayan odaların yerlerinin çekimleri varsa bir iki tanesinden olabilir. üyelerimize örnek olabilir.
sağlıcakla kardeşim. hayırlı cumalar.

denizliden20

Kullanıcı
emeğine sağlık güzel kardeşim.
ayaklı ,gezgin bir tarih olmuşsun maşaallah.
bunların içlerinden açılmış olanların yada açılmamış iseler de senin tespitlerin doğrultusunda küçükte olsa gizemlerini belirten ,ilave bir iki görüntü olsa tadından yenmez.
mahzuru var ise paylaşmayabilirsin.
8 paylaşımının içinden,mahzuru olmayan odaların yerlerinin çekimleri varsa bir iki tanesinden olabilir. üyelerimize örnek olabilir.
sağlıcakla kardeşim. hayırlı cumalar.
eyvallah ustam allah razı olsun.ustam eğer doğru anladıysam bunların arazi tespit çalışmasının sonuçlarını,çizimlerini soruyorsunuz.paylaşmakta tabiki bir mahsuru yok.neden mahsuru olsun bunların hepsine çalışmaya kalksam bana yüz yıl yetmez onun için takmam böle şeyleri :)lakin bunların genelde gömü yerleri baya uzak.yani 70-80mtre onlarıda sildim ama tos bağa ve kartal ın çizimlerini hemen atı yorum.

ikizceli

Vip Üye
gönlüne sağlık kalbi güzel kardeşim.
biliyorsunki herkes tespitte başarılı olamıyor. üyelerimiz bir hisse çıkaracaktır. sağlıcakla afiyetle inşaallah.
yerlerin maden ruhsatı için ideal. ön arama 13 bine mal oluyor. bir araştırmanı tavsiye ederim. sonra istrediğin tasarruf sana ait olur.

denizliden20

Kullanıcı
çok faydayı bilgiler için teşk ederiz usta...
biliyorsunki herkes tespitte başarılı olamıyor. üyelerimiz bir hisse çıkaracaktır. sağlıcakla afiyetle inşaallah.
yerlerin maden ruhsatı için ideal. ön arama 13 bine mal oluyor. bir araştırmanı tavsiye ederim. sonra istrediğin tasarruf sana ait olur.
tşk edrm ustam tavsiyenle ilgilenecem.saygılar

ikizceli

Vip Üye
ön izinle iki ay bölge senin. uyanık olacaksın o kadar.100 dönümüde bir 1000 dönümüde bir. geniş alan olsun. sonunda kapatırsın o kadar.
asfalt altı malzemeyede uygun.:D

denizliden20

Kullanıcı
ön izinle iki ay bölge senin. uyanık olacaksın o kadar.100 dönümüde bir 1000 dönümüde bir. geniş alan olsun. sonunda kapatırsın o kadar.
asfalt altı malzemeyede uygun.:D

ustam elimde öyle çok yer varki inan çalışma imkanım yok.kendim malum beden işçiliği yapamıyorum.ekip kursam,vatandaş 50.cm 1 mtre olsa, hatta kendim çıkarıp ellerine versem utanmadan yaaa abi bi zahmet bu paraları evede görürüversen diyecek adamlarla dolu.adam rica minnet resim gönderiyo sonrada arazi çalışması için yalvarıb yakarıyo araziye gidiyorsun.10-12 mtre derinlik veriyorsun adam,sanki sövmüşüm gibi bön bön yüzüme bakıyo.sanki o metreajları orayı ben koymuşum gibi.yani ustam her durumda iş başa düşüyor. bakalım nasib olursa tavsiyeni uyacam saygılar.

ikizceli

Vip Üye
ne kaçak sıkıntısı ne de bu tiplerin sıkıntısı olmadan,bir iş makinası sana yetiyor.
milletle uğraşmaktansa bir kez doğru yolda ilerlemeye çalış yeterde artar bile .
olur olmaz sadece günümüz şartlarında geçerli bir fikir. sağlıcakla.