işarete yorum yapabilirseniz çok sevinirim | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

işarete yorum yapabilirseniz çok sevinirim

Kerasus2834

Kullanıcı
Hayır aynı yerde değilim hiç alakam yok cozumledim sadece ve bu benim işim BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM bu konularda tam donanım olarak kendimi geliştiriyorum kitapdan da okumadım bizaaat test ederek hatamı görerek ama sonuç gurur verici başarı güzel şeydir o yüzden azizdir türk milleti en akıllı en sağlam en deli atalarımız kefildir her bir tohuma BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Başkan benim konuyuda yorumla zahmet olmazsa sende bi sır var

sametulusoy

Kullanıcı
Bu taş dikili haldeydi.Lakin yeri 25 veya 50 m değişmiş olabilir. Yorum yapabilirseniz sevinirim.
2adet yol var ama ne olursa olsun ucu bir yere mejburi çıkıyor o yolu kullanmak zorundasın ağaçlık sık yerden birleşim 2yol ormanlık alanda bir yere bağlı ve mal derinde

sametulusoy

Kullanıcı
2adet yol var ama ne olursa olsun ucu bir yere mejburi çıkıyor o yolu kullanmak zorundasın ağaçlık sık yerden birleşim 2yol ormanlık alanda bir yere bağlı ve mal derinde
İlk baglati başlangıcı yüksek yeri mevcut ağa yüksekten izlemiş kompile güvenlik almış ki öyle olması lasim ve orada tamamlayıcı işaret olması lasim okun yarı parçası söylemekte yakın 2farkli yer biri ufak gomu ama diyeri fena

sametulusoy

Kullanıcı
Bunu kesin belirtmekte 3 4senekleri mevcut olabilir hesaplama ona göre yapılmalı
Dik dörtgen doğurganlık yapar her türlü sisteme açık demektir ama Nisan alış ve atış çok kuytu bir yer görüş alanı kapalı sese ve göze atılmış gibi bir hosssatyat belirtiyor

Üst Alt