Isim Veremediğim Farklı Kaya Yeni Üyeyim | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Isim Veremediğim Farklı Kaya Yeni Üyeyim

efsane11

Kullanıcı
bu resmin sag ust kosesi tam bir insan silueti cok onemli.baktigi yer neresi bul.resimde isaretleyemedim,cunku resimin kapasitesi cok yuksek indiremedim.yine bu resimin en ustunun rengi cok farkli.bu resim cok ama cok onemli, solda ucu gorunen ucgenin birkac cm. sagini tikla bosluk kasa varmi,bilgisayar basina gecince isaretlemeye calisirim insaAllah, nasibin bol olsun
teşekkürler ustam.diger ustalarda yorumlarını esirgemezse sevinirim

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Kardasim,
Kayanun yanuna gec. Baktigi karsi istikamete dogru bak. Bu kayanin uzerine benzeyen bu arazi karsida. Meyili bile bire bir tutar. Alt kosesindeki ve ortasindaki isaretler bu arazideki kontrol edecegun yerler. Burada odalari bulacaksin. Birisunde bayan mezari var, digerini bilemedim. O alanlarda cubuk veya cihaz yardimiyla odalari bulabilirsin.
Kisaca bu kayanin yuzeyi karsidaki arazinin birebir krokisidir.
Kolay Gelsin.

efsane11

Kullanıcı
Kardasim,
Kayanun yanuna gec. Baktigi karsi istikamete dogru bak. Bu kayanin uzerine benzeyen bu arazi karsida. Meyili bile bire bir tutar. Alt kosesindeki ve ortasindaki isaretler bu arazideki kontrol edecegun yerler. Burada odalari bulacaksin. Birisunde bayan mezari var, digerini bilemedim. O alanlarda cubuk veya cihaz yardimiyla odalari bulabilirsin.
Kisaca bu kayanin yuzeyi karsidaki arazinin birebir krokisidir.
Kolay Gelsin.
ustam teşekkür ederim. değerli youmların için

cantar

Kullanıcı
20170911150606-a695f-89ce7.jpg

20170911150606-a695fa.jpg

Üst Alt