kare oyma | Define işaretleri ve anlamları

kare oyma

KARE(KUKIR)

Kullanıcı
arkadaşlar bu foto bi arkadaştan geldi kusura bakmayın tek foto yorumlarınıza göre bölgeye bizzat kendim gidip inceleme yapmayı düşünüyorum. tek foto için özür dilerim saygılar.

METİN

Kullanıcı
Cevap: kare oyma

KUKIR kardeşim
bu çerçeve sunak çerçevesi
bu çerçevenin üzerinde çalışma yapamak
yanlış.resim saybinin yapacağı tek şey şu
bu çerçeveye yakın olmamak kaydı ile
çevresinde mezarlar vy mezar çıkma
olasılığı var.ben söylicemi söyledim.
gerektiği şekilde araştırma yapmak foto
sahibine kalmış bir durum.

karainci78

Kullanıcı

s.a usta bence burayı yerinde incelemek,görmek gerek,,

cantar

Kullanıcı

bence ok işareti ile işaretlediğim yerler dışında başka yere bakma....

A21MEDLi

Vip Üye

Kukır usta bende gördüklerimi işaretledim,karenin üstünde sarı çerçeve içine aldığım yer kapı şekli var gibi..karenin içinde bulunan X ya gelince dere ve yol çakışmasını anlatıyor.kare oyma her nekadar Roma dönemi olsa bile içindeki X eşkiya veya ermeni yapımıda olabilir.

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

yorum yapan dostlarıma abilerime teşekkürlerimi sunuyorum. biraz önce arkadaşla konuştum ve yorumlarınızı aktardım kendisine. yalnız bu oymaya gelene kadar 5 adet daha kare oyma olduğunu söyledi ve bende buraya gidip inceleme yapmanın farz olduğu kanısına vardım:Dtüm yorumlarınızı göz önüne alıp incelememi ona göre yapacağım inşallah. saygılar.

İRON

Kullanıcı

yorum yapan dostlarıma abilerime teşekkürlerimi sunuyorum. biraz önce arkadaşla konuştum ve yorumlarınızı aktardım kendisine. yalnız bu oymaya gelene kadar 5 adet daha kare oyma olduğunu söyledi ve bende buraya gidip inceleme yapmanın farz olduğu kanısına vardım:Dtüm yorumlarınızı göz önüne alıp incelememi ona göre yapacağım inşallah. saygılar.
s.a mubarek usta o arkadaş oraya gelene kadar o karelleri görüyor onları çekmiyorDA sadece bu kareyimi çekiyor.ilginç doğrusu.arkadaşınıza söylermisiniz.o gördükleri ile çevre rwsimlerini ne zaman size verecek.veya siz ne zaman gidip çekme görme imkanınız olacak.tşlr.selametle klınız..
NOT: kare oymaların zengin kişiliklere ait olduğunu BAZI OYMA LARINDA FAKİR VEYA ORTA BOYDAKİ ŞAHISLARI BELİRTİĞİNİ SİMGELEDİĞİNİ BİLMEMİZ LAZIM..saYGILAR SEVGİLER...

Son düzenleme:

UFUK

Kullanıcı

önündeki mıcırlara bakılacak olursa büyük bir oda olmalı karenin civarında

ASİAVCI

Kullanıcı

YOL GÖRÜNDÜ DESENE BİZE KUKIR BENİM DÜŞÜNCEM AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDEKİGİBİ OK YÖNÜNDE CIKACAK MEZAR BENCE BİZANS İŞİ

Üst Alt