Karışık görseller yoruma acık | Define işaretleri ve anlamları

Karışık görseller yoruma acık

ASİAVCI

Kullanıcı

buda rexsin rakibi

KAPLUMBAA

...................BU ÜÇ RESİMDE ERMENİ İŞİ

TATLARLI

Kullanıcı
Cevap: Karışık görseller yoruma acık

Son resime dikkatli bakın. Haç işaretinin 3 tarafının kuyruklu olmasına. şimdi 15-25 cm ebatlarında dikdörtgen yemin taşını düşünürsek ilk taş tek kuyruklu , 30 cm altından çıkan kuyruksuz , 3 yumuşak kırılan taş. 3 taş tek kuyruklu haç şimdi daha iyi anlaşılmıştır diye umuyorum asiustam. Bu resimi yorumlayacak olursak yalnış yeri açmışlar. Üçgen sağ tarafı veriyor sol tarafını değil ortasında x olması son daha fazla yürüme diyor. Sol tarafında kırılan simge kare içinde 4 kalp olacaktı kare içinde 2 düz 2 ters şekilde. Buda şudurki yeminli yer halk biliyor. Yolda yardıma ihtiyacı olan din adamları gelip buradaki depodan ihtiyaçlarını giderebilir acil durumlarda ise sağda bulunan gizli taşlarla örtülü odaya girilip mallar saklanabilir. Haçın aşağı çubuğundaki oval 2 yuvarlak uzatıpda yapılmamış dikkat edin buda şu demektir. Kilise ilgililerine ait yer.

Sessizsemt

Kullanıcı

ikinci resım koruma altında... yüz sadece bir anıt ama bölge define konusunda zengın yer...

Gitti

Kullanıcı

Üstad ne zaman senin actıgın konulara baksam ayarım bozuluyor.
Vallahi dag bayır dolanasım geliyor.

Zaten dün bi cin tılsım muhabbeti döndü vallahi sabaha kadar yorgan altında ter kıcımdan cıktı bi lokma ymadım.
Kaçbin defa ayetül kürsü okudum o korkuyla sayamadım :))

İRON

Kullanıcı

Üstad ne zaman senin actıgın konulara baksam ayarım bozuluyor.
Vallahi dag bayır dolanasım geliyor.

Zaten dün bi cin tılsım muhabbeti döndü vallahi sabaha kadar yorgan altında ter kıcımdan cıktı bi lokma ymadım.
Kaçbin defa ayetül kürsü okudum o korkuyla sayamadım :))

allah c.c hakkında hayırlısnı kısmetlisini versin .sen sadece duyduklarınla bu kadar korkmuşsan ya birebir canlı şekşiklde karşına çıkarsa naparsın .çok merak ediyorum.dur tahminen söliyim 3 şık.
1.bayılma
2.kafayı yeme
3.kalpten gitme.
allah c.c hiçbirni başımza getirmemesi dileği ile.sağlıklı candan daha değerli birşey yoktur.selamtle kalınız...

Gitti

Kullanıcı

allah c.c hakkında hayırlısnı kısmetlisini versin .sen sadece duyduklarınla bu kadar korkmuşsan ya birebir canlı şekşiklde karşına çıkarsa naparsın .çok merak ediyorum.dur tahminen söliyim 3 şık.
1.bayılma
2.kafayı yeme
3.kalpten gitme.
allah c.c hiçbirni başımza getirmemesi dileği ile.sağlıklı candan daha değerli birşey yoktur.selamtle kalınız...

Kanatlı ejderhalarla güreşirim ama bu soykalarla karşılaşmak istemem üstad.
Hiç aram yok ,Allah uzak etsin bunlardan hepimizi.

karainci78

Kullanıcı

usta kedi balıga cok pis bakıyooo :D haklayacak :D

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

teşekkürler asi usta. teşekkürler tatlarlı. şu ermeni haçlarını ayrı bir başlık altında bi güzel anlatıverseydin ne de güzel olurdu. bu şekilde kenarları ayrılan 4 ucuda benzer veya altı farklı birkaç haç ile karşılaşmıştım.

TATLARLI

Kullanıcı

harbici ustam o konuda yeterli fotoğrafım yok. inşallah yakın zamanda konu açacak kadar bulabilirsem haçların tek başına ve diğer işaretlerle birlikte taşıdıkları anlamları detaylıca anlatayım. olmadı paaintte çizerim artıık ustam.

cantar

Kullanıcı

bu tilkimi kedi mi
bu arada açılan konulardaki görsellikler için teşekkürler paylaşımlar çok güzel...

Üst Alt