kaya mezar ve cevresi (acılmış görsel) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

kaya mezar ve cevresi (acılmış görsel)

zehir

Kullanıcı
Cevap: kaya mezar ve cevresi (acılmış görsel)

merhabalar karainci doğrudur son resimde. Çatlaktan aşğıya inildiğinde o çatlak biraz daha sağa doğru kayar. 2-3 metre kadar altında kapı çıkar. iki katlı yapı olabilir diye düşünüyorum. boşlluk alıyormusun üstünden kesinlikle kontrol edilmeli.

s.a ustam butür mezarlarda 2.bir kat olmaz olsa olsa ya celp yada kasası olur zaten gerelki calışmayı zamanında yapmışlar ugraşmaya degmez ugraşılırsada ayıtlama esnasında kacırılmışsa yüzük kaşı kücük bir idol veya boyun boncugu gibi sonuçlar olur tabi ayıtlayan kacırmışsa saygılar

TATLARLI

Kullanıcı

resimdeki çatlağın orada değil açılmış olan mezar. yani çel çöp oradan çıkmaz zehir ustam. Tabikide çıkıp çıkmayacağını bilemem ancak o şekilde gördüğüm örnekler var. hep içeriden değil dışarıdan da kapı verebilir höyük tarzı çevre zaten günümüzde kayada kapı kalmadı zemin altı zor varsa o bırakılmıştır..

zehir

Kullanıcı

resimdeki çatlağın orada değil açılmış olan mezar. yani çel çöp oradan çıkmaz zehir ustam. Tabikide çıkıp çıkmayacağını bilemem ancak o şekilde gördüğüm örnekler var. hep içeriden değil dışarıdan da kapı verebilir höyük tarzı çevre zaten günümüzde kayada kapı kalmadı zemin altı zor varsa o bırakılmıştır..

ustam bende cel cöp demedim zaten celp veya kasa olur 2. kat olmaz dedim ustam kusuruma bakma saygılar.

TATLARLI

Kullanıcı

Asiustam , kukır ustam vs. Konuya dahil olursanız Konya'daki alta açılan odali tünelli mezarın fotoğrafını atarsanız zehir ustaya bilgilensin kendiside ne yazıkki bende fotoğrafı yok. Ancak kesin konuşmamanız için şu konu yardımcı olur size. a21medli ustanın çatlaklar ile ilgili konusunuda okuyun. Daha sonra net konuşun. Ben orada olduğunu yorumlayabiliyorum ama siz olmadığını ispatlayamıyorsanız diyecek birşey yok sanırsam (alkış) birde şu resime bak kapının sağ üstündeki çatlağa mumluk oymaya kadar iniyor 2 tane murç izi ile bitiyor.. Toprak altından çıkan bir yer burası.

Son düzenleme:
Üst Alt