kayada ayak sol ayak izi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

kayada ayak sol ayak izi

A21MEDLi

Admin
Cevap: kayada ayak sol ayak izi

yorum yaptığınız işareti iyi irdeleyin,ayağa benzer bir tarafını göremedim..
bence işaret değil..
fakat yinede bi arazi durmunu anlatacağım,eğer bu tespitime uyarsa?devamını yazarım.
orada bulunan 2 adet çok cılız ve dar dereler çakışıyormu?
veya cılız ve dar derenin üzerinde kağnı yolu geçiyormu?
bu çakışan dereye yetişmeden bir kaynak suyu olmalı suyun akarının devamında suyun ortasında bombeli kaya varmı?

Serhat

Kullanıcı

Doğala benziyor tabi ustalar daha iyi bilir Geniş resim daha iyi olur derim ben..

star21

Kullanıcı

sizce ayak nasıl olmalı ben bunu anlamadım.bunu resimsiz anlatacak dostum zahmet olmaz ise anlata bilirmi

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

aslında bakıyorumda bizler nekdar biliyoruz desek acemi defineciyiz malesef kimse alınmasın ama daha işareti ayırd edemiyoruz neyse

sen ne yap kardeş yapcağın şey ilk kaynın etrafını süpürgeyle iyice temizle ve temziledıkten sora kurusn onda sonra bizler fikir yüretlim ve etrafını iyice incele ne var neyok kesin b,irşey denilsin saygılar

star21

Kullanıcı

ben artık bu konuya affiniza sığınarak yorum yapmak istemiyorum benim çok değerli güzel dostlarım..

KOMAGENE

Vip Üye

sizce ayak nasıl olmalı ben bunu anlamadım.bunu resimsiz anlatacak dostum zahmet olmaz ise anlata bilirmi
hahahaha süper bir yorum helal aga:eek:
aynısını ben soracaktım ayak nasıl olmalı diye yada ayaklar,dostlar bakınız sızın el demeyeceğınız bir işarete gittim ve adım gibi biliyorumki eğer siz o eli görseydınız buna ayak değil dediğiniz gibi ona el değil derdiniz ölçtüm vardığım noktada şarap imalı için bir havuzcuk kavuzcuğum altında kayadan oyulmuş küp yeri ve içinde çıkarılan küpün izine rastladım

star21

Kullanıcı

eyvallah toprağım :)

TRUVA

Admin

ayak dediğin işaretin çentik yada parmak dediğin kısımda ne var görelim. işaretin ortası kabarık parmak yönünde tümseklik tepe yada yığma varmı? incele.

ASİAVCI

Kullanıcı

sağ ayak ala sol ayak mezara gider cevre resimlerini geniş acılı cekki bizde yeri görelim......k.gelsin