LL Çubuk İle Metal Tespiti @BulursamKader25 | Sayfa 28 | Define işaretleri ve anlamları

Reedmann

Kullanıcı
Kader ustam dolgu topraktan sonra sert katman çıktı Tam bu noktada Sağdaki çubuk birden geriye dönüyor İki farklı çubukla baktım İkisinde de aynı Biri çelik alaşımlı bakır tel diğeri saf bakır teldi

Kader25

Admin
Kader ustam dolgu topraktan sonra sert katman çıktı Tam bu noktada Sağdaki çubuk birden geriye dönüyor İki farklı çubukla baktım İkisinde de aynı Biri çelik alaşımlı bakır tel diğeri saf bakır teldi
Çubuğunun bununla ne demek istediğini ancak sen bilirsin. Bildiğin bir hareket ise ona göre hareket edecek. Bilmediğin bir hareketi ise, benim söyleyeceğim ihtimal;
Ya yön veriyordur
Yada aradığın metale doğru kafa sallayip eski haline dönüyordur. Hal bu ise aradığın şey daha uzak mesafede olup orada degildir.

Reedmann

Kullanıcı
Çubuğunun bununla ne demek istediğini ancak sen bilirsin. Bildiğin bir hareket ise ona göre hareket edecek. Bilmediğin bir hareketi ise, benim söyleyeceğim ihtimal;
Ya yön veriyordur
Yada aradığın metale doğru kafa sallayip eski haline dönüyordur. Hal bu ise aradığın şey daha uzak mesafede olup orada degildir.
Kader ustam tek çare bu sert çamuru aşmak Girişin burası olduğunu düşünüyorum Zorlaştırmak için elinden geleni yapmışlar

Reedmann

Kullanıcı
Kilisede yakın korkarım bu da öyle birşey kroki onu onu gösteriyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240704_023307.jpg
    Screenshot_20240704_023307.jpg
    327 KB · Görüntüleme: 9