Nalbant Alanı | Sayfa 16 | Define işaretleri ve anlamları

Nalbant Alanı

balkaya34

Kullanıcı
Üstat aslında benim nereyi istediğimi siz biliyorsunuz da🤔🤔 elinizde geniş açılı fotoğraflariniz var fırsatı degerlendiyiruz gibi olsun bunlarda farketmez buraya ne dersin
Buraya tekrar gidecegim usdam, Gidiyorum , gidiyorumda orda sanki insanin basireti baglaniyor,
Bu sefer daha cok ve yakin goruntulerle donerim İNSAALLAH , selamlar,

Moderatör tarafında düzenlendi:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Buraya tekrar gidecegim usdam, Gidiyorum , gidiyorumda orda sanki insanin basireti baglaniyor,
Bu sefer daha cok ve takin goruntulerle donrrim İNSAALLAH , selamlar,
Doğrudur o kısmı isaretin ön kısmı ve arka kismi iyi bir araştırmayı ve fotoğraflamayi hak ediyor teşekkür ediyorum

Kader25

Admin
@Kader25 işde buraya seninle gidecekdim o gün kısmet degilmiş demekki ,Ne zaman isdersen buraya gelmeyi heyecanla beklerim kardeşim, O guzel yorumlarinizdan dolayida çok teşekkür ederim, Hadi gel usdam,, bulalım şu meseleyi ,
Insallah abi.
Planlama kafamda.
Cayciyi tostcuyu kavurmaciyi da getireceğim bu sefer. 😀
Ziyarette zafiyet olmasın.
Hersey eksiksiz ve tam olsun.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Valla en sonunda bu balkaya abimi ben ya vururum yada banlarım. Yahu şu adama ALLAH’tan revamı yer açmamak. @Kader25 ustam git bi el at şuralara. Geçen seneden beri beni delirtecek yerler atıyor ama açmıyor. Yada açıyorda bana mı söylemiyor. Adam haklı ortak da istemiyor. 😂😂😂😂😂

balkaya34

Kullanıcı
Valla en sonunda bu balkaya abimi ben ya vururum yada banlarım. Yahu şu adama ALLAH’tan revamı yer açmamak. @Kader25 ustam git bi el at şuralara. Geçen seneden beri beni delirtecek yerler atıyor ama açmıyor. Yada açıyorda bana mı söylemiyor. Adam haklı ortak da istemiyor. 😂😂😂😂😂
@Roni usdam selamlar , Benim gördüğüm yerlerde 100 yillikda olsa bir tahtibat azda olsa belli olur ,Yani tahribat sıfir yani yerler hic ellenmemiş yerler, Benimde bu yerlere bir el içi kadar tahribatim olmadi ben sadece resimledim, Demekki bir bekledigi var bu yerlerin,
Kismet sahibini bekliyor, Hayirlara vesile olsun İNSAALLAH, Hepinize selamlar saygılar,,

Kader25

Admin
Ustamla ben komşu koydeniz.
Ziyaretine gittim 2 yıl önceki Ramazan bayramında. Bir iki yeri gezecektik. Sabah çayımızı içerken telefon geldi. Çocuklarının ve torununun olduğu otobüs kaza yapınca oraya gittik. Nasip olmadı. Sonra da vakit bulamadık.

Hobici olunca böyle oluyor. Defineci olsaydık açtığımız yerlere şimdiye kadar çoktan mısır ekilirdi. 😀

Yerleri netleştirelim.
Resmi prosedürü halledelim.
Iznimiz çıksın.
Insallah açacağız kardasim oraları.

balkaya34

Kullanıcı
Ustamla ben komşu koydeniz.
Ziyaretine gittim 2 yıl önceki Ramazan bayramında. Bir iki yeri gezecektik. Sabah çayımızı içerken telefon geldi. Çocuklarının ve torununun olduğu otobüs kaza yapınca oraya gittik. Nasip olmadı. Sonra da vakit bulamadık.

Hobici olunca böyle oluyor. Defineci olsaydık açtığımız yerlere şimdiye kadar çoktan mısır ekilirdi. 😀

Yerleri netleştirelim.
Resmi prosedürü halledelim.
Iznimiz çıksın.
Insallah açacağız kardasim oraları.
@Kader25 usdam heyecanla bekliyorum ,ALLAH utandirmasin İNSAALLAH