S.a Bu Kuş Işaretimidir | Define işaretleri ve anlamları

S.a Bu Kuş Işaretimidir

mertcan67

Kullanıcı
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim ben kuşu bir türlü göremedim ama kayanın bakış açımıza göre sol tarafı işlem görmüş bazı şekiller var o bölümün resmi varsa yükleyin önemli bir mezara benzemiyor...

cantar

Vip Üye
arkadaşım bir mezar yerini belirleyici taş üzerinde bir yılan figürü işlenmiş dikkatli bakarsanız görürsünüz mezarı zenginmidir fakirmidir gaybı Allah bilir...çöküntü yapmış alan ara...

wolf_52

Kullanıcı
civarda 2 mezar var,ersan ustanın dediği gibi, mezarı yakın, cantar ustamın dediği gibi bende yılan kafası gördüm, kuyruğu olsaydı,hemn ufak bir şey alabilrdin 2 tık tık la..:)diyer mezar ise odacık şeklinde,kaynın sivri ucu yön vermiş yılanın vucudu aynı yönü vermiş altında ,U aynı şeklde, u daki ok istkametini fotraflayın, girişi görmemiş gerek...

iconia

Kullanıcı
ustalar hayırlı akşamlar seyyar taş da işarete pek önem vermiyorlar. ne kadar dogru sizce

mertcan67

Kullanıcı
civarda 2 mezar var,ersan ustanın dediği gibi, mezarı yakın, cantar ustamın dediği gibi bende yılan kafası gördüm, kuyruğu olsaydı,hemn ufak bir şey alabilrdin 2 tık tık la..:)diyer mezar ise odacık şeklinde,kaynın sivri ucu yön vermiş yılanın vucudu aynı yönü vermiş altında ,U aynı şeklde, u daki ok istkametini fotraflayın, girişi görmemiş gerek...
wolf ustam 2 mezar da yanyana mıdır yoksa birtanesi tasın altındamıdır bu yılan işaretinin hediyesi ne olur.ve tuzaklımıdır

babahalit

Usta
Kullanıcı
seyyar.tas...geldıgı..yeronemli....cevreyı..arastır..kuru.dereyi.bogazı.kaynak.arastır,,,canak..vetas.yıgını..bul

mertcan67

Kullanıcı
seyyar.tas...geldıgı..yeronemli....cevreyı..arastır..kuru.dereyi.bogazı.kaynak.arastır,,,canak..vetas.yıgını..bul
50 metre kadar uzakta buyuk bir tas var..tasta içe degilde dısa kabartma tepsi gibi tas var.yani yuvarlak tepsi dusunun ortası dısarı kabartma kenarları simit seklinde.onun resiminide cekip atarım