S.a | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

S.a

gazeteci yazar

Kullanıcı
ben biraz kendimi tanıtayım.çok uzun zaman bu işle uğraşırım makina çubuk kullanmam.çoğunada inanmam.bu memlekete 3 5 binlira satılan makinalar iş görse inannın kimse makina imalatı yapmaz yapanda kendi düşer bu işlerin peşine satmaz.dolayısıyla define meraklı arkadaşların paralarını bu yolda ısraf etmelerini istemem.gene definede cin var peri var içeri giren 10 takla atıyor geri çıkıyor gibi sözlerle insanların bilinç altına ( acaba cin varmı )yerleştirenlere ayrı bir iyi niyetim var :). bu konuları ilerde açar bilimsel mantık doğrultusunda yol katlederiz inş.bundan önce 1 yıl falan başka bir sitede bulundum. güzel zamanlar doğruda işler yaptık.ancak benim ara verdiğim bir iş ( gazete yazar ) olduğumu bilmezler. hayatta şuna inanırım ki para ve ekmeğin nerde olursa sen orda olmalısın.işin varmı doğru yolmu para da varsa sıkıntı yok. erkek adamın beyenmeme lüksü yok mutlaka o nafakayı bulup evine getirmek mecburiyeti vardır.sonra define sohbetlerinde olmayan bir şeyi konuşma o üye arkadaşların veya meraklı arkadaşın hakkına geçmiş olur, buda kişiye insana yakışmaz.ancak öyle insanlar varki doğru ona çok ters geliyor.ama ben şahsım için konuşuyorum mutlaka bildiğime gördüğüme yorum yaparım.veya hiç yorum yapmam . gelelim define sitesi için görüş ve düşüncelerime.malumunuz site üçretsiz öncelikle teşekkür etmek lazım ki bende teşekkür ederim.site yönetimi birlik olmalı dikakt edin birlik diyorum gurup değil.bazı sitelerde guruplar kurulup haksız yere çok güzel üstadların kalbi kırılıyor.bulunduğum yerde küfür spam gibi şeyler olmadıkca kimsenin atılmasını istemem. başka konulardan dolayı tatsızlık çıkınca site yönetimiş bir bütün olarak karar verip gereğinin yapılmasını taraftarıyım.umarım uzun soluk bir beraberliğimiz olur.

Kervan07

Vip Üye
hoş geldiniz gazeteciyazar arkadaşım..anlaşılan sizinde haksızlıklara uğradığınız anlar olmuş.hiç dert etmeyin çünkü haksız yere yargılanmanın ne olduğunu biz define mekanı ustaları çok iyi biliriz.zamanında bizede çok haksızlıklar yapıldı..fakat olaya birde iyi tarafından bakılmalı.biz başka sitelerde haksızlığa uğramasaydık,şimdi burda olmazdık.
türkiyenin en güvenilir ve en adam gibi adamların yazılarını ve bilgilerinin paylaşıldığı yerdir burası! bu yüzden için ferah olsun...bizler iyiyi,kötüyü,doğruyu ve yanlışı en iyi şekilde anlayan,algılayan ve sonucunda en mantıklı ve adaletli kararlar veren insanlarız..tekrar hoş geldin diyorum arkadaşım...
senden tek bir ricada bulunmak istiyorum..mümkünse profilinde duman olmasın:) sigara içme isteği uyandırıyor:) aramızda kalsın sigaraya karşıyımda:)
hayırlı akşamlar hayırlı forumlar....
saygılarımla kervan07

Üst Alt