Şelale Ve Işaretleri... | Define işaretleri ve anlamları

Şelale Ve Işaretleri...

Kağankafkas

Kullanıcı
Şelalemize kuru şelale diyebiliriz. Yazın akmaz. Yağışlarla birlikte akmaya başlar. Akan su 25 metre sonra dereye kavuşur. 2009 yılında sel oldu. şelalenin doğal hali zannettiğimiz kayalar yerinden oynadı. Az inceleme yaptım. Baktım kayaların içinde üzeri işaretlenmiş taş var. Demek ki kayalar doğal değil koyma imiş. İşaret taşını saklamak için. Yakın zamanda da ön temizlik yaptım. Şelalenin (suyun akış yönüne göre) sol yanda oda girişi ve yine sol üstte kaya mezar olabileceğini düşünüyorum. Dediğim gibi bunlar tamamen bir aceminin ön izlenimleri. Ustalarımın beni yönlendirmesini önemle rica ediyorum.

blutx

Kullanıcı
Mezar olduğuna şüpheleniyorsan L tipi cubuklarla bi bakmanı oneririm boşluk olan yeri bulursun tabi cubuk kullanmayı biliyorsan..

Kağankafkas

Kullanıcı
Fotoğraflı bölümden fotolarınıda yükleyeyim şimdi. L tipi çubuk boşluk veriyor. Ama usta değilim. sizler resimleri de görün. Yorumlarınızı yapın. Yorumların benim için çubuktan kat kat değerli.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Öncelikle formumuza hoşgeldiniz
Konuyu resim olmadığı için bu bölüme taşıdım.
Lütfen forum kurallarını okuyunuz.
Şelale ler yıllarca insanlar tarafından iyi bir saklama alanı olarak kullanılmıştır.
Tabi yanina yöresinede isaretleri koymuş lardir.
Suyun döküldüğü şelale havuzu , ilk döküldüğü yerde kazan yaptığı yer ve döküldüğü duvar en önemli yerlerdir.
Hac artı yarım ciplak adam çıplak kadın ördek şamdan ucgen ve kare oymalar işaret olarak aranması gereken emarelerdir.
Birde suyin akarinda farklı renkte taş olur.
Eğer iyi bir resimleme ile konu zenginleştirilirse daha detaylı yorumlar gelir.
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kağankafkas

Kullanıcı
Hoşbulduk. Teşekkür ederim. güzel resimlerim var. Şelalenin üzerinde temizlikte yaptım. sonra da temizledim. ama sizlerin görmesi için yükleyemiyorum. Yüklemeye çalışıyorum. Akardaki farklı renkte taşın üzerinde güzel işaretlemeler var. Şu resimleri bir yükleyebilirsem inşallah. sizlerde göreceksiniz.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Kardes buraya yükle konuyu tekrardan tasirim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam tabatalk programi indir ve yukle daha basit

Üst Alt