1 Adet Büyük Tavuk | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

1 Adet Büyük Tavuk

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
tavuk dediğin lapya niteliğinde emare tam net olmali.
kapak dediğin kaya kesim izleri taş kesimi çalişmalari.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
tavuk dediğin lapya niteliğinde emare tam net olmali.
kapak dediğin kaya kesim izleri taş kesimi çalişmalari.

Teşekkür ederim Kıymetli @BABACONDA Hocam.
Arkadaşların bu tavuktur ısrarı, Asiavci ustamızın gündeme aldığı tavuk civciv konusu,
Lapyanın ilerisindeki yığma, gerisindeki kapı dediğimiz kayanın varlığı,
uç kısmındaki gümüş sinyali,
benimde; bu karalamalara tavuk dememe vesile oldu. Gerçi böyle büyük bir tavuğu ancak köydeki kümeslerde görürdüm. Ayrıca bu tavuk tam bir obezdi (kahkaha).
En büyük yanılgım ise; kayanın horasan olduğuna inanmamdı.
Bundan sonra porçözsüz dolaşmam.
" Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu? "
Sağolasın kıymetli ağabeyim.
Her gören epey işlem yapmış, biz yine ucuz yırtık. Sadece 500 metre kadar yürüdük.
İyi ki definemekanı.com var, iyiki sizler varsınız. Yoksa masraf ve emek, sonuç hüzün.
Sonrasında " ben yoruldum hayat " şarkısına devam.(kahkaha):D:D

esrarengiz2828

Kullanıcı
Teşekkür ederim Kıymetli @BABACONDA Hocam.
Arkadaşların bu tavuktur ısrarı, Asiavci ustamızın gündeme aldığı tavuk civciv konusu,
Lapyanın ilerisindeki yığma, gerisindeki kapı dediğimiz kayanın varlığı,
uç kısmındaki gümüş sinyali,
benimde; bu karalamalara tavuk dememe vesile oldu. Gerçi böyle büyük bir tavuğu ancak köydeki kümeslerde görürdüm. Ayrıca bu tavuk tam bir obezdi (kahkaha).
En büyük yanılgım ise; kayanın horasan olduğuna inanmamdı.
Bundan sonra porçözsüz dolaşmam.
" Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu? "
Sağolasın kıymetli ağabeyim.
Her gören epey işlem yapmış, biz yine ucuz yırtık. Sadece 500 metre kadar yürüdük.
İyi ki definemekanı.com var, iyiki sizler varsınız. Yoksa masraf ve emek, sonuç hüzün.
Sonrasında " ben yoruldum hayat " şarkısına devam.(kahkaha):D:D
Benimde yorum yazmam aslında bu yüzden ama ustamiz yazmış benim düşüncelerimi işaret net vede belirgin olmalı ustam buna benzer
817e068d7a0686b626c323efdddce379.jpg

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DefineHaritasi

Kullanıcı
Ben bu isaret yuzde yuz tavuk diyorum bu isaret kolay kolay belli olmaz eger dogru aci ve gunes isiginin vurmasini yakalarsan isareti gorursun ustam gozle bakinca fark edemezsin bile resimde ortaya cikar, isaretin dogrulugunu nasil biliyorum diye sorarsan yerde hafif yatik duz bir kayada olmasi lazim burdada onu tam olarak goruyom ve isaretin kabartma olmasi ki bence tavugun ustunde de ters bakan civciv var ve bunu bence gunes tam tepedeyken oglen vakti cekmeye calisirsan isaret net olarak gorursun, cozumlemeye gelirsek 'mahsenin' kapi dedigin kayadadir yada arastirmaya devam etmelisin.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Ben bu isaret yuzde yuz tavuk diyorum bu isaret kolay kolay belli olmaz eger dogru aci ve gunes isiginin vurmasini yakalarsan isareti gorursun ustam gozle bakinca fark edemezsin bile resimde ortaya cikar, isaretin dogrulugunu nasil biliyorum diye sorarsan yerde hafif yatik duz bir kayada olmasi lazim burdada onu tam olarak goruyom ve isaretin kabartma olmasi ki bence tavugun ustunde de ters bakan civciv var ve bunu bence gunes tam tepedeyken oglen vakti cekmeye calisirsan isaret net olarak gorursun, cozumlemeye gelirsek 'mahsenin' kapi dedigin kayadadir yada arastirmaya devam etmelisin.

Kapı dediğimiz yerin sağ üst köşesinde az bir boşluk tespit ettim. Kapının kendisinde ve 10 metre çapında 3 kez dolaştım. Bakır ve aleminyum çubukla. Boşluk tespit edemedim. İlerideki yığmaya baktım. Orada hiç boşluk göremedim. Hayırlısı Allah tan cc. Hal bu olunca umudum kalmadı malesef.

Üst Alt