1) birçok değişik işaretimize USTALARDAN YORUM bekliyoruz ! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

1) birçok değişik işaretimize USTALARDAN YORUM bekliyoruz !

İRON

Kullanıcı
Cevap: 1) birçok değişik işaretimize USTALARDAN YORUM bekliyoruz !

s.a mubarek harbici usta son resimdeki işaret için çok mu çok yazık olmuş baya bi kaliteli bir işaret vardı..çok erken davranmışlar.ne diyelim kısmet ama unuttukları bazı şeyler vardır gezmek lazım ufuk ustanında sölediği gibi.saygılar

UFUK

Kullanıcı

s.a mubarek harbici usta son resimdeki işaret için çok mu çok yazık olmuş baya bi kaliteli bir işaret vardı..çok erken davranmışlar.ne diyelim kısmet ama unuttukları bazı şeyler vardır gezmek lazım ufuk ustanında sölediği gibi.saygılar

mutlaka bir şeyler vardır geriye kalan fakir baba ustam.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

buranın mezarını açmışlar mı ustam.

:confused: :confused: somurtuk protesto

fakir baba ustamız kısmet nasip bakalım belki bir şeyler gören olur. konuyu bundan açtım. gezebilirmiyiz bilemiyorum dediğim gibi şuraya git ve bul denirse ancak öyle olur.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

:confused: :confused: somurtuk protesto

fakir baba ustamız kısmet nasip bakalım belki bir şeyler gören olur. konuyu bundan açtım. gezebilirmiyiz bilemiyorum dediğim gibi şuraya git ve bul denirse ancak öyle olur.

çok açık şekilde durumumuzu ifade edeyim. buraya gidip bir daha bir daha gezmek, açıkcası şimdi buna ne zaman ne ortam var.

son zamanlarda üzerinde durduğumuz alanlara bile gitmeye zor zaman bulabiliyoruz ki burda tekrar baştan yeni araştırmalar yapmak çok zor çok. buraya ancak sonuç için son nokta için gidebilme durumundayız. yinede fikri olan birşey gören ustalarımız güzel yorumlarını yapsınlar. esirgemesinler. zamanı gelince mutlaka bu yorumlarda değerlendirilecektir. sağolun varolun