12 Oyma Mezar Işareti

hORİZOn

Kullanıcı

Yaklaşık 120 adım yıkarsında düz tarla var bu işaretlerin mezarları orda diye düşünüyorum ya sizce nerede olabilir başka foto yok malesef :(

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yorumlar seni tatmin edebilecek bir açıklıkta olmaz sanıyorum. neden tyek resaimde demiyorum ama yeterli değil.

kayanın bile tamamı görünmüyor ve bu oymalar,kayanın tam üstündemi hafif eğimindemi belli değil. bu durum bile yönünü değiştiren etkendir. fotolama şansın olursa,amenna ,olmazsa da burada boşluk tespiti tavsiye edeceğim.
ayağın olduğu kısımda bir kademe traşlı düşüş var.
ayrıca oymalar tam dairesel yapılmış. bu uzağa gidilmemesi gerektiğinin bir detayı olabilir. aile mezarlarının olduğu oda türü ihtimali var.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Dkkat edilirse oymalardan biri sivri buradaki resma göre diyom çok dar vede kısıtlı resim çekmişsin bu kayada kasa aranmalı işaretler derin değil fazla dikkat çekilmesi istenmemiş gibi duruyor oraya yakın büyük oymada olacak yamaca doğru patika yol vede düzlükde olmalı

hORİZOn

Kullanıcı

kurt kafasının üstünde çizdiğim gibi 7 tane oyuk var 12 oyuğa benzer şekilde fotoları küçültemiyorum küçültüğüm zamn taşın komle resimleri gelicek ama küçültemiyorum :( ayrıca 2 tane oturak bunlara bakıyor