D.Günü - 15 Kasım Mavran Usta | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

D.Günü 15 Kasım Mavran Usta

wolf81

Kullanıcı
Sağlıklı huzurlu ve mutlu nice yıllara inşAllah Rabbim hayırlı yaşamayı nasip etsin

cantar

Vip Üye
Ustam,dostum iyi ki doğdun iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun Allah c.c hayırlı sağlıklı huzurlu şanslı bereketli uzun bir ömürü tüm sevdiklerinle birlikte dolu dolu yaşamayı sana ve sevdiklerine nasip etsin.

MAVRAN

Super Moderatör
Değerli Dostlarım, kardeşlerim benim bile unuttuğum doğum günümü hatırlamamanıza inanın kırılmadım BOZKURT Kardeşime öylesine takıldım o da benden hassas hemen girdi konuya ALLAH razı olsun BOZKURT kardeşim hakkını helal et seni üzmek değildi maksadım .
Nazik ve içten samimi tebriklerimize ve demennilerinize kalbi teşekkürlerimi sunarım. ALLAH hepinizden razı olsun.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Değerli Dostlarım, kardeşlerim benim bile unuttuğum doğum günümü hatırlamamanıza inanın kırılmadım BOZKURT Kardeşime öylesine takıldım o da benden hassas hemen girdi konuya ALLAH razı olsun BOZKURT kardeşim hakkını helal et seni üzmek değildi maksadım .
Nazik ve içten samimi tebriklerimize ve demennilerinize kalbi teşekkürlerimi sunarım. ALLAH hepinizden razı olsun.
bu aralar devamlı giremiyorum yoksa kaçırmaz hemen bi konu açardım sağlık sıhhat ve dua ile nice seneler geçirmen dileği ile

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

estafurllah abi, asıl sen hakkını helal et. senki bu tür konulara atlamayan gönlümüzü ısıtmaya çalışan bir abimiz, bizim bunu atlamış olmamız, üzücü oldu. dünya işleri işte, birşeylere dalmak mücadele etmek buna neden oldu sanırım. kusurumuza bakma.