17000. üyemiz Muhi arkadaşımız hoşgelmiş | Define işaretleri ve anlamları

17000. üyemiz Muhi arkadaşımız hoşgelmiş

muhi

Kullanıcı
Bu nazik karşılama için hepinize çok teşekkür ederim saygıdeğer abilerim🙏
Bu konularda çok değerli bilgiler paylaşmış sınız elinize emeğinize sağlık hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum🙋

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bu nazik karşılama için hepinize çok teşekkür ederim saygıdeğer abilerim🙏
Bu konularda çok değerli bilgiler paylaşmış sınız elinize emeğinize sağlık hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum🙋
Güzel olmanız güzel kalmanız dileğiyle tekrardan aramıza hoşgeldiniz. Sadece siz değil gelen herkes hoşgelmiş sefa getirmiş. Hepimiz hayır duaya bilgi satıyoruz. Birbirinden kıymetli ustalarımızdan da ALLAH razı olsun İnş’ALLAH. Herkese ahiretlik bir kaç erzak lazım zira oda duadır. Siz dualarınızı esirgemeyin İnş’ALLAH. Selametle kalın. 😊🤲🤚

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Hoşgeldin @muhi 🤗 Kendisi benim eşim olur, bahçede çıkan tünel bu sitede ki siz degerli insanlarla tanişmamiza vesile oldu
Muhi yoksa Muhittin abimi. Valla hangisi yenge anlamadım ama konu her ne olursa olsun eniştemiz bize emanet yenge. Erkek dayanışması var burada istirham ederim. 😂😂😂😂

Latife bir yana mekanımız aile ortamından oluştuğundan bize her gelen sefa ile gelir, olurda giderlerse de yine de sefa ile gitmelerinden yanadır gönlümüz. Mekan ailesi olarak bizlerde bu büyümeden dolayı mutluyuz. Selametle 🤚

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Hoşgeldin @muhi 🤗 Kendisi benim eşim olur, bahçede çıkan tünel bu sitede ki siz degerli insanlarla tanişmamiza vesile oldu
Ailecek burada olmanıza memnun olduk. Roni ismini söylemiş eşinizin. İkiniz de tekrar hoşgeldiniz. Bu arada 17000. üyemize @Kader25 ustamızın yemek sözü vardı. Kendisi Konya'dadır, gönlü ve eli bol bir ustamızdır. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar :)

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Ailecek burada olmanıza memnun olduk. Roni ismini söylemiş eşinizin. İkiniz de tekrar hoşgeldiniz. Bu arada 17000. üyemize @Kader25 ustamızın yemek sözü vardı. Kendisi Konya'dadır, gönlü ve eli bol bir ustamızdır. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar :)

Davetimiz bakidir.
Ne zaman Konyaya yolu düşerse beklerim inşallah.

Üst Alt