17000. üyemiz Muhi arkadaşımız hoşgelmiş | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

17000. üyemiz Muhi arkadaşımız hoşgelmiş

muhi

Kullanıcı
Muhi yoksa Muhittin abimi. Valla hangisi yenge anlamadım ama konu her ne olursa olsun eniştemiz bize emanet yenge. Erkek dayanışması var burada istirham ederim. 😂😂😂😂

Latife bir yana mekanımız aile ortamından oluştuğundan bize her gelen sefa ile gelir, olurda giderlerse de yine de sefa ile gitmelerinden yanadır gönlümüz. Mekan ailesi olarak bizlerde bu büyümeden dolayı mutluyuz. Selametle 🤚
Üstadım nokta atışı yapmışsın 😅😅😅
Dayanışma içinde minnettarım teşekürler 🙏

muhi

Kullanıcı
Ailecek burada olmanıza memnun olduk. Roni ismini söylemiş eşinizin. İkiniz de tekrar hoşgeldiniz. Bu arada 17000. üyemize @Kader25 ustamızın yemek sözü vardı. Kendisi Konya'dadır, gönlü ve eli bol bir ustamızdır. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar :)

Davetimiz bakidir.
Ne zaman Konyaya yolu düşerse beklerim inşallah.
İnşallah bir gün yolumuz düşerse alacağımız olsun ustam çok sağolun selametle 🙋

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
İnşallah bir gün yolumuz düşerse alacağımız olsun ustam çok sağolun selametle 🙋
Selamün aleyküm
Mekana hoş geldiniz 17 binci üyeyi dört gözle bekliyorduk hayırlı olsun @Kader25 ustamın sözü var eşinizle beraber konya tandır yemek sözü nü tekrardan hatırlatmama gerek yok iyi forumlar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

bir süredir mekana uğrayamadım. güzel bir konu oluşmuş ilk kez böyle bir durumla karşılaştım. karı koca define sitesine üye olup sohbete katılmak çok hoş. herşey gönlünüze göre olsun. her ikinizde hoş geldiniz.
selametle inşAllah

Üst Alt