2.50mt Altında çıkan ilginç kaya parçası! | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

2.50mt Altında çıkan ilginç kaya parçası!

mameki

Kullanıcı
Cevap: 2.50mt Altında çıkan ilginç kaya parçası!

Çalışmalarında Başarılar Dilerim Üstadım.Bi sorum olacaktı neden burayı kazdınız ? Yani sizi buraya yönlendiren biri mi , bi işaret mi yoksa yer tespitindemi bulundunuz.Merakımı maruz görün.Saygılar

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum Değerli Usta Arkadaşlar!KANAS_USTA Hocam yeni başlayacağız hocam.ALLAHA ŞÜKÜR Havalar düzelmeye başladı!Herhalde Sizi ve arkadaşları haberdar edeceğim gelişmelerle ilgili.beraber başardı inşaALLAH Sonuna istediğimiz gibi varacağız.Tabi biraz yavaş gidiyoruz çünkü kağıttaki sarılar :) limitlidir.Memeki usta Teşekürederim niyetiniz için.buraya gelmemizin sebebi arkadaşlarımızın vede özelikle KANAS_USTANIN başarısıdır.takiben (yumurtaya beğenzeyen kayalar ve de şapka kaya) diye bir konumum var onu takip et.orda yorumlarını okuyup anlayacaksınız.sonra diğer konularım vardır onları da takip etmen gerekiyor.anlarsınız buraya nasıl geldiğimizi!Saygılar ve Teşekürler!

Son düzenleme:

enver

Kullanıcı

img281uvu.jpg
img281rrr.jpg
img2814.jpg
img2755.jpg
img2756.jpg
img2877.jpg
img2867.jpg
img2802.jpg
img2801.jpg
img2800.jpg
img2798.jpg
img2762.jpg
img2760.jpg
img2753.jpg
img2742.jpg
img2741.jpg
img2809.jpg

Selamun Aleykum Sayın Usta Arkadaşlar!Bekleyemediğim gibi hala bir sonuca varamamışımdır.tabi masraflarda o kadar:)neyse .yapabildiğim kadarıyla size mümkün oluğunca yerle ilgilşi resimleri vede katmanları göstermişimdir.yönleri de dahil.sorduğumuz arkadaşa ben yerli toprağa yani dokunulmamış toprağa gelmişimdir.çünkü kil tabakası kaya olmuş.yanlız o mavikil dediğim yer sağ tarafında kalıyor.kaya kilinin kalınlığı 15 yada 20cm di.altında sulu kırmızımsı ve beyaz kille karışmış toprak çıktı.lütfen dikatle bakarmısınız sayın Usta arkadaşlar!Katmanlar belli.sağ tarafı komple kaya parçalarıyla dolu yani büyük yuvarlak kayanın vede büyük üçgenin olduğu yer.diğer sol tarafı ise düz çizgi sanki kesilmişe beğenziyor.yanlız bilmek istiyorum yanlışım nerde acaba?Değerli Usta Arkadaşalr Lütfen Yorumlarınızı Rica edeceğim!Değerli Kanas_Hocam Sizin de yorumunuzu rica edeceğim!Saygılar ve Teşekürler!

İRON

Kullanıcı

9385gggg.jpg

2645bb.jpg

enver kardeş yanlış yerde olduğunuzu sanmıyorum bi düşünsemnize yerin bilmem kaç metresinde bölesine dikdörtgen kare bir taş ile farklı bir taş,aa yapılmış bir haç ne arar.bence biraz daha çalışmanızda fayda var.kanas ustaya danışın siterseniz.kolay gelsin...

enver

Kullanıcı

fakir-baba Usta .yorumunuz icin tesekurler!Sayin Kanas_Usta!Siden ve butun arkadaslardan yardim istiyorum.olabilecek butun resimler buraya atilmistir.Cabuk bir sey lazim acikasi.(Yanlis anlamayin Lutfen)
Saygilar!

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

anladığım kadarı ile dar bir kazı alanı içindesin değilsen devam ama alan darsa gen iş devam et sanırım derin bir girişi olan mağara var

İRON

Kullanıcı

anladığım kadarı ile dar bir kazı alanı içindesin değilsen devam ama alan darsa gen iş devam et sanırım derin bir girişi olan mağara var

aynen katılyıorum.daryapılan çalışmalr genlde hedefte azde olsa çokda olsa yanıltma payı çok olur..biraz geniş çlışmanızı tavsiye ederim...

Leksey

Kullanıcı

uzun bir süre geçmiş aradan.inşallah bir sonuç almışsınızdır.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Enveri mayıstan beri gören olmadı? sizce ne olmuş olabilir....

hayrını görsün inşallah. yinede sonucu en azından bir teşekkür ile belirtmesini isterdim.

light_celal1

Kullanıcı

ben bulsaydı teşekkür ederdi diye düşünüyorum