2 Adet Yeni Tema | Define işaretleri ve anlamları

2 Adet Yeni Tema

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

arkadaşlar merhaba,
kısa bir aradan sonra,sizlere 2 yeni tema eklediğimizin haberini vermek istedim.

forumun en altında sol köşede, tema isimleri var.

mekan 1 infiniti
mekan 2 novus
mekan 3 orjinal tema

infiniti temasının her renge girme özelliği var. küçük bir renk küresi göreceksiniz,forumun duyurular kısmının ustunde.oraya basarak renk ayarı verip save ye tıklayacaksınız.

güle güle kullanın.

MAMİ

Kullanıcı
selamunaleykum,

arkadaşlar merhaba,
kısa bir aradan sonra,sizlere 2 yeni tema eklediğimizin haberini vermek istedim.

forumun en altında sol köşede, tema isimleri var.

mekan 1 infiniti
mekan 2 novus
mekan 3 orjinal tema

infiniti temasının her renge girme özelliği var. küçük bir renk küresi göreceksiniz,forumun duyurular kısmının ustunde.oraya basarak renk ayarı verip save ye tıklayacaksınız.

güle güle kullanın.

S.A...Forumda 7 tur atmama rağmen renk küreciğini göremedim ve nihayetinde pes dedim...Mümkünse müsait bir vaktinde onuda işaretleyiversen,ölmüşlerinin hayrına...(Ben baya baya yaşlandım galiba?Normalde benden kaçmaması gerekirdi...)...

MAMİ

Kullanıcı

S.A...Bende haala yok...Üye ve yönetici panelleri ve ana sayfaları farklı görünümde oluyor...

Ben daha önce üye ,wip üye ,moderatör gibi farklı üye gruplarının ana sayfalarının ,yönetici panellerinin görünümlerine birebir hakim olabilmek ve yardım talebine olumlu cevap verebilmek adına kendime ikinci bir üyelik alıp görünüme buradan ulaşıyordum...(bunun dışında mesaj yazma ,polemiğe girme konu açma gibi herhangi bir eylem yapmamak kaydı ile)...Verimli olduğunu düşünüyorum...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
s.a
dostum sen henuz temayı secmemıssın,
ben senın yerıne değiştrdim.
bak bakalım,
yine değişmedi ise,
çerezlerini sil öyle dene.
temayı begenmez isen,
forumun en altında solda teme secenekleri var,
mekan 1 mekan 2 vs..

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ellerin dert görmesin Bozkurt Ustam yakışır renk katmışsın hakikaten Teşekkürler

MAMİ

Kullanıcı
s.a
dostum sen henuz temayı secmemıssın,
ben senın yerıne değiştrdim.
bak bakalım,
yine değişmedi ise,
çerezlerini sil öyle dene.
temayı begenmez isen,
forumun en altında solda teme secenekleri var,
mekan 1 mekan 2 vs..

S.A...Ben, her 3 temada da renk seçeneği olduğunu düşünmüştüm...Kafa karışıklığım bu sebepten oldu...Basit bir dikkatsizlik yüzünden senide boş yere uğraştırdım,vaktini aldım...Kusuruma bakma hakkını helal et...(Benim açımdan mevcut ana temamız çok daha kullanışlı,ben böyle sade devam etme taraftarıyım)...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Estafurullah, görevim dostlara yardımcı olmak. Teşekkür ederim alakana.sevgiler saygılar.