2 Oymanın Içinde Para | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

2 Oymanın Içinde Para

esrarengiz2828

Kullanıcı
Paralari alip icine makina tutabilirsiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hattuşalı

Kullanıcı
Ustam böyle bir yer ilk defa görüyorum, o akan su sanki daha fazlaymışta azalmış gibi, yani paranın olduğu oyuk suyun altındaymış sanki... Okadar ilginç bir yerki ben olsam her taşın altına bakardım ama tabiki çubuklarımla... Şelalenin düştüğü yerdeki yani duvardaki taşlar sanki oynayacak gibi çıkacak gibi olanlar ilgimi çekti. Altlarına bakılabilir...
Birde şöyle birşey aklıma geldi; o suyun aktığı yönü takip edin toprağın altına girip kaybolduğu yer var mı?? Eğer ki varsa büyük malzemelere yakınsınız... Su tuzaklarına dikkat, suyun kaynağını da biliyonuz yönü çevrilebilir...

ertug

Kullanıcı
kardeşim yerin çok güzel çeşmenin akarındakı parayı bulmuşsun üçüncü kapalı oymayı araştır yakındır taşların altındada olabılir saygıla

impossibleman

Kullanıcı
35 metre aşağıda tek oyma varmı şelalede, bu şelalenin 13 metre yanında koltuk gibi taş varmı

Sado6161

Kullanıcı
Usta benim fikrimde şelale çevresinde farklı şekilde veya farklı renkte taş varmı varsa kontrol et ve birde muhtemelen şelale yapma oymaların altkımınıda es geçme ve incelerken acele etme yavaş yavaş

Sent from my iPhone using Tapatalk